Wpis z mikrobloga

@pieczarrra: ocenianie inteligencji na podstawie wyglądu i tego jaką estetykę wybrała inna kobieta, nowe, nie znałem xD.

A jak robiła pop karierę solową to przepraszam jak wyglądała? Jak gwiazda popu.


Ale do czego Ty pijesz? Nawet jak robila solo karierę to wyglądała normalnie jak na swój wiek. Tu się zaczyna przypadek Madonny jak wyżej @Keczupikczu wzpomniał.
@pieczarrra: no i dodajmy, ze pewnie presja dobrego wygladania. Ile tam babek nie jest zrobionych po 30? Wiekszosc cos robi, a Ty nie chcesz sie wyrozniac. Popatrz na Madonne, ktora sobie zrobila implanty posladkow, cos tam poszlo nie tak i musiala usuwac, teraz jej cialo wyglada jak u babci, a twarz naszprycowana na maxa.
@pieczarrra: No i co z tego? Z której strony się skrzywdziła? Typiarka ma 53 lata, wygląda 20 lat młodziej i lepiej niż 90% kobiet w tym wieku. Dosrywasz się do kogoś bez powodu, bo żyje jak chce w swoim własnym poczuciu estetyki, bo wielce jaśnie pani się nie podoba zmiana stylowy.

Szczególnie, że nie wygląda jak karykatura, a patrząc z uwagi na jej wiek jest zajebiście. Czekam aż ty wstawisz swoje
@pieczarrra: Przecież Gwen od 20 lat sobie majstruje przy twarzy, tylko z wiekiem coraz trudniej jest to robić z umiarem, a już zwłaszcza po menopauzie. Nie podoba mi się jej ostatnia metamorfoza, ale prawda jest taka, że jakby nic nie zrobiła i pozwoliła sobie na zmarszczki i opadającą twarz to i tak by ludzie wrzucali jej zdjęcia z komentarzem "fee, ale się zapuściła, ale się zestarzała, masakra, moja idolka już jedną