Wpis z mikrobloga

@MoccaC: masz racje terapia to mus ;) i razem można przepracować, ale niestety przejawia za dużo toksycznych zachowań, które na ten moment nie pozwolą na zbudowanie jakiejkolwiek relacji. Gościu może mieć jaja jak don corleone ale pod tak dużym naciskiem gówna i tak pęknie ;)
@MoccaC: A ja nikomu nie życzę, aby być z tak zaburzoną kobietą. Do momentu jeśli ona nie nauczy się być z drugą osobą, nie zrozumie siebie to nie powinna wchodzić w związek. Nie potrzebne emocje dla niej i dla drugiej osoby. Tym bardziej, że wielu mężczyzn, którzy byli w takim związku często staje się tym samym, albo źle nastawiają się do innych kobiet.
@aniagaska bawi mnie taka szybka diagnoza obserwując kogoś w programie telewizyjnym, w związku, który trwa miesiąc, nie jest dopasowany, a wszystko dzieje się w sytuacji dużego stresu i pod okiem kamer.

Śmieszne jest też to, że wspominasz o tym że facet może wyjść z toksycznego związku zaburzony, a jak napisałam to samo o Hance, która mówiła, że była w toksycznej relacji to wszyscy się rzucili, że to ona była problemem na pewno.
Bawią Cię bardzo dziwne rzeczy.... Serio. Przestań mydlić oczy na temat Hanki. Jesteś z jej otoczenia? Może jesteś taka sama jak ona i próbujesz przy okazji samą siebie wytłumaczyć, bo to takie typowe dla nas, kobiet.