Wpis z mikrobloga

@Czadecki stosuje prymitywną manipulację pisząc, że "Braun wystąpił w rosyjskiej telewizji, u naczelnej propagandystki Putina". W rzeczywistości materiał pochodzi z yt, w lewym rogu znajduje się jego adres. Trol usuwa komentarze wskazujące na kłamstwo. Podobne wpisy zamieściło więcej kont #neuropa.

#neuropamanipuluje #ukraina #konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
Jegwan - @Czadecki stosuje prymitywną manipulację pisząc, że "Braun wystąpił w rosyjs...

źródło: comment_1664730862ip6n5xnBdY8LoiKaGYQi5Q.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Trixie: oczywiscie ze manipulowal, bo gosc przedstawil to w swietle, jakby tam wystepowal i kszdy pisal w komach, ze juz go #!$%@?. a nie wystepowal, tylko telewizja uzyla jego wywiadow.
  • Odpowiedz
@Trixie: wystapil. czyli cos zrobil - on. i spojrz na post, kazdy to tak interpretuje, a jak ktos pisze skad pochodzi nagranie i ze uzyli jego wywiadu, a nie wystepowal tam umyslnie, to usuwa komentarze. jesli dla Ciebie to nie jest manipulacja, to jestes zakuty leb. a jesli jest to git.
  • Odpowiedz
@j0shva: ale nikogo nie obchodzi twoja prywatna opinia, tam nie ma żadnej manipulacji, nieważne ile fikołków mortale zaczniesz kręcić w powietrzu. Zresztą, dlaczego w ogóle bronisz tego psychola Brauna, sympatyzujesz z nim, czy co?
  • Odpowiedz
wspomniał, słowo wystąpił może mieć różne znaczenia


@Trixie: a jak Cię wyzwą od #!$%@?, to też będziesz rozważał czy chodziło mu męskie przyrodzenie czy o element odzienia? Celowo określił to tak, żeby większość opacznie zrozumiała. Nie bez powodu kasuje komentarze.
  • Odpowiedz
@Trixie: to nie prywatna opinia. zobacz jak zareagowali inni, tak jakby tam wystapil i w takim swietle go autor postu przedstawil. wystapil czyli on cos zrobil, i namawial do antyukrainizacji Polski. rzetelnie zachowalby sie, piszac iz telewizja w rosji uzyla fragmentu z Braunem, gdzie namawial do antyukrainizacji Polski. bo takim tokiem rozumowania, to mozemy mowic, ze Bin Laden wystepowal w CNN News. i ja nie bronie Brauna, bo mam go gdzies,
  • Odpowiedz
@Fingal: gosc jest dzbanem i nie zrozumie raczej, tzn zrozumiec raczej zrozumie i moze zrobil to juz na poczatku, ale gosc pisze o tym, jak moge bronic Brauna. a ja tu nawet Brauna nie bronilem, wiec widac z kim mamy do czynienia xD
  • Odpowiedz
@Jegwan: w sumie strasznie dziwnie to napisałeś i na początku myślałem że strugasz idiotę bo screen jest nie bezpośrednio z TV tylko z filmika z YT który pokazuje co było w Rosyjskiej telewizji. Dopiero w komentarzach ktoś lepiej to wytłumaczył że chodzi o to że Braun nie wystąpił w takim sensie że zaprosili go do rozmowy w tej telewizji, tylko że to jest klip pokazany przez tą telewizję. Oczywiście według mnie
  • Odpowiedz