Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zmianą telefonu.

Obecnie iPhone 13 Pro, ale wkurza mnie notch XD rok jestem z tym telefonem i dalej o nim myślę. Wcześniej S9+ (najładniejszy telefon IMO) i S20.

Zastanawiam się nad powrotem do samsunga wraz z S23 Ultra (ta bryła mi bardzo estetycznie odpowiada).

Pytanie do użytkowników - czy topowy android działa równie płynnie jak iOS? Bo jak sama estetyka jest średnia (notch i mocne zaokrąglenia) tak kultura pracy jest niesamowita. Czy ktoś może w codziennym życiu używał rownolegle iOS i nowych samsungow i ma jakieś rady i doświadczenia?

#ios #iphone #android #samsung #pytanie #cokupic
  • 5
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wisimiwur: używam S10e i ajfona se 2022 i działanie obydwóch systemów jest podobne, Adnroid na S10e jest tylko mniej powtarzalny - czasem animacja potrafi minimalnie chrupnąć. Poza tym iOS to gówno w porównaniu do Androida jeśli chodzi o możliwości i personalizację.
  • Odpowiedz
@Wisimiwur: nie, bawiłem się s22 i mimo top podzespołów to ta nakładka jest #!$%@?, jak można lagi i klatkowanie widzieć na ekranie 120hz... Prędzej bym się rozejrzał za vivo x80 pro. Aczkolwiek ja po przejściu na iOS, choć uważam ten system za upośledzony dla debiili, to to z jaką gracją mi się obsługuje telefon jest niesamowite. Czasem się zdarzają fuckupy choćby z dziś niemożność wykonania rozszerzonego zrzutu z aplikacji, #!$%@? klawiatura
  • Odpowiedz
@Wisimiwur:

Zadaj sobie pytanie.
Nie chodzi o top telefon tylko soft. Jak ma soft być stabilny i z optymalizowany skoro ledwo chodzi na średniej półce?
Top telefon po co jest? By tylko uciągnął w miarę sam system na te 2 lata i tyle, do wymiany na inny model. Po to tyle płacisz za top flagowca z androida. Że bogactwo opcji?

Śmieszy mnie to. Bierzesz telefon by działało to z czego codziennie
  • Odpowiedz