Wpis z mikrobloga

@Impuls94 może jak pan dżef bebzol wykupi licencję na emejzon prajm, szybko wypadnie webdl... Ale to najwcześniej za miesiąc, tak jak zadziało się z "Czarnym Telefonem".
@dracul: no ja się pospieszyłem i obejrzałem już z tej kopii :> Od razu ostrzegam o lekkich spoilerach:
Mnie tam się podobał. Reżyser chyba przycelował w gusta fanów różnego typu straszaków, bo każdy w tym filmie odnajdzie coś dla siebie. Poza tym furtka z psychicznie chorą matką głównej bohaterki oczywiście zostawia pole do interpretowania filmu jako obłędu Rose, ale z drugiej strony eliminowałoby to sensowność całego wątku z tym łańcuszkiem samobójstw.
@MIKE37: z powodu polityki portalu linka bezpośrednio do pliku podać nie mogę, natomiast w międzyczasie wypadła kopia HDTS (jakiś tydzień temu).

Nazwa: Smile.2022.1080p.HDTS.x264.AAC.HushRips (bazujący na release'ie CAM.x265-iDiOTS)

Rozmiar: 1.81GB

Wideo: MKV | 1920x1080 | 2 197 kb/s

Audio: AAC, 160kbps

Czas trwania: 1 h 50 min


Samplowy screen z tej kopii w załączniku. Znajdziesz ją bezpośrednio na zatoce piratów albo na pierwszej lepszej szukajce video online typu crocovid. Napisów PL nie
Drill90 - @MIKE37: z powodu polityki portalu linka bezpośrednio do pliku podać nie mo...

źródło: comment_1665855399EhO38LBvdKjhhwGlCsWAVh.jpg

Pobierz