Wpis z mikrobloga

@The_Orz: Po transportach Javelinów, i parunastu samolotów od UK przez 2 miesiące miałem już pierwsze oznaki, że UA może mieć szanse. Później kilka dni przed inwazją widziałem wywiad Arystowicza i tego jak już UA wiedziała że wojna się zbliża, i fakt że Ukraina szkoliła się przez NATO od 2014 roku. Z każdą informacją było co raz lepiej.
Po bardzo dobrych pierwszych dniach, i faktu że Rosjanie nie zdołali całkowicie wyłączyć lotnisk,
@The_Orz: Ja się spodziewałem, przy czym zakładałem, że Kijów jednak padnie i trzeba go będzie odbijać. Natomiast w to, że wojnę wygra kraj wspierany przez NATO nie wątpiłem nawet przez chwilę. To że NATO będzie wspierać Ukrainę było wiadomo jeszcze przed wojną, bo jakby kacapy wygrali to byłoby to dopiero wtedy poważne zagrożenie dla NATO. Chyba raczej nikt nie sądził, że rosja wygra z NATO xD

@Vixay: Ja właśnie też przed wojną myślałem sobie, że w sumie to jest cień nadziei dla Ukrainy, nie tylko dzięki dostawom broni sprzed wojny, ale też wiedziałem że armia ukraińska to zdecydowanie nie to samo co w 2014 roku, jest doświadczona, szkolona przez NATO i ma masę ostrzelanych żołnierzy, weteranów z wojny w Donbasie. I choć niewielkie szanse dawałem Ukrainie, to jednak wiedziałem że Ukraina da radę się obronić.
I choć niewielkie szanse dawałem Ukrainie, to jednak wiedziałem że Ukraina da radę się obronić.


@Nateusz1: Ja szansy upatrywałem chyba tylko w licznej i sprawnej ukraińskiej OPL. Nawet państwom z wielką armią trudno jest wygrać wojnę bez przewagi powietrznej.
@The_Orz: drugiego dnia widzialem filmik, jak jeden zolnierz prowadzi grupę jencow. Wtedy powiedzialem ,,Boze, zlozyli bron, rosjanie za chwile dojda pod Lwow" a to byly filmy jak jeden Ukrainiec prowadzil grupe ruskow. Az nie moglem w to uwierzyc.
@The_Orz

Ale serio, kto by się 24 lutego spodziewał że Ukraińcy nie tylko wytrzymają, ale że będą wyzwalać zajęte terytoria?

Pięknie obaliłeś manipulacje lewaków, którzy dodawali tweet Bosaka z 25 lut o tym, że zachodnie państwa kalkulują szybki upadek Ukrainy, bo jak sam mówisz nikt się nie spodziewał odwrotnego skutku, wmawiając, że Bosak mówił o swoim stanowisku.

Tylko napluć na was hipokryci