Wpis z mikrobloga

Na tym tagu mnie jeszcze nie było, ale mam pytanie, czy zdarza się, że ludzie Wam zwracają uwagę, że nie sprzątacie po psie, kiedy suka tylko sika? Ja już nie mam nerwów na takich ludzi, nie wiedzą, że suczki jak sikają to nie podnoszą łapy tylko kucają. ..
#pies
  • 18
  • Odpowiedz
@PoleDancerka: do mnie często lecą ludzie z rozdartą japą, że pies "nasrał" kiedy ja właśnie sprzątam po swoim (i przy okazji jeszcze okoliczne miny). Na moje pytanie zwrotne, czego się czepiają, skoro właśnie posprzątałem zwykle słyszę, że "inni nie sprzątają". No to czego do mnie leci z paszczą? Aż się odechciewa.
  • Odpowiedz
Ludzie są beznadziejni, ostatnio tez miałam sytuacje, ze posprzątałam, bo zawsze sprzatam i jakiś facet z okna zaczął się na mnie drzeć że obok jest znak "zakaz wyprowadzania psów".. Pokazywałam mu, że przecież posprzątałam więc nie wiem w czym problem, ale nie docierało...
  • Odpowiedz
@radkie: Zależy na jakich ludzi trafisz, wcześniej nikt mi nie zwracał uwagi, a teraz już drugi raz miałam taką sytuacje i bardzo mnie to zdenerwowało, bo nigdy mi się nie zdarzyło nie posprzątać po psie..
  • Odpowiedz
@Doment: Wiesz gdzie mieszkam ? Wszystkie bloki w mojej okolicy należą do spółdzielni a nie żadnej wspólnoty ... Znak wrzucony nielegalnie przez jednego mieszkańca i akurat nawet pytałam w spółdzielni ... także jak nie wiesz o czym mówisz to się nie wypowiadaj.
  • Odpowiedz
@PoleDancerka:

samo to że masz psa w bloku świadczy o twojej całkowitej egoistycznej postawie i braku empatii.

Mam pytania jak chociaż już ze swoim psem srać idziesz, to chociaż pod własne okno/ pion ?
Przecież zbierasz.
  • Odpowiedz
  • 2
@Doment

@PoleDancerka: samo to że masz psa w bloku świadczy o twojej całkowitej egoistycznej postawie i braku empatii.


O #!$%@? ziom, żeś nieźle dowalił do pieca. XD zatem na mogę powiedzieć stwierdzenie, że życie ogólnie w bloku to brak empatii dla samego siebie i Twojej rodziny. XD Mam jedną z najbardziej wymagających ras psów względem potrzeby na ruch i wiesz co hodowca mi powiedzial (hodowla FCI)? Że woli dać młodym ludziom
  • Odpowiedz
@PoleDancerka: nie nie możesz bo takie znaki wystawia spółdzielnia mieszkaniowa albo administrator osiedla zazwyczaj na prośbę mieszkańców i po głosowaniu
Jak nie chcesz uszanować woli mieszkańców to potem się nie dziw, że ludzie ci zwracają uwagę
  • Odpowiedz
Ten znak ma z 20 lat albo i więcej, nie widać nawet co na nim pisze, jest zardzewiały i nie przypominam sobie żadnego głosowania w spółdzielni... Jeśli ten znak odnosiłby się do regulaminu spółdzielni to jak najbardziej rozumiem.. Mamy miejsca specjalnie przeznaczone dla dzieci, gdzie jest wyznaczony regulamin spółdzielni i nigdy bym tam z psem nie poszła. Ogólnie to Pan się zatrzymał w czasach gdzie pies powinien być w kojcu i na
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: Zobaczyłam Twoje komentarze typu "nie wiedziałeś że psy są brudne i śmierdzą? xD", "Psiarze to patologia", także już wiem że nie mamy o czym dyskutować.. NIe rozumiem po co się w ogóle udzielasz na tym tagu..
  • Odpowiedz