Wpis z mikrobloga

Jak dany KDW podczas składania zamówienia był do wyboru w koszyku to oznacza że był też aktywny w zakładce KDW na stronie sklepu?
Pytam bo w czwartek udało się dodać węgiel dla rodziców. W koszyku wybrałem województwo, które graniczy z tym co mieszkają rodzice. Dostępne były dwa punkty. Ojciec wskazał który z nich wybrać, bo po odbiór węgla z KDW chce pojechać z kolegą co ma ciężarówkę. Złożyłem zamówienie, pod koniec piątku poszedł przelew z banku. I dzisiaj rodzice się dopatrzyli w zakładce KDW ze ten co wybrali to ma status nieaktywny i jest panika że im zamówienie anulują.
Ja im powiedziałem że raczej system pokazywał mi do wyboru tylko aktywne na dany moment punkty, bo były dwa, a według samej tabelki KDW w tym województwie jest ogólnie z 10 i pewnie teraz jest nieaktywny bo w czwartek oprócz nich inne osoby też wybrały ten punkt i osiągnął on jakiś tam wyznaczony limit.
Ktoś ma doświadczenie w tym temacie i wypowie się czy punkty widoczne do wyboru w koszyku to te co są na dany moment aktywne?
#pgg
  • 4
@raul7788: Dzięki za szybką odpowiedź.
W ogóle to ktoś tu poruszał wątek że na świeżych kontach łatwiej wpada węgiel. I nie wiem czy to kwestia przypadku, ale próba kupienia tego dnia była z dwóch kont. Pierwsze założone w lipcu i drugie założone dzień przed tą sesją. I wpadło na tym nowym, w sensie że jak już po 20 minutach weszła główna to po kliknięciu na dodaj do koszyka praktycznie po 3-4