Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, że jak poznaję super dziewczynę, inteligentną, zabawną, miłą, to jest brzydka? A pełno pustych lasek jest ładnych. Czemu nie mogę dostać takiej whole package ( ͡° ʖ̯ ͡°)? W takiej z super charakterem mółbym się zakochać, ale no kurde, konar musi płonąć.

Też tak macie?

#zwiazki #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6338257513aa097904f345e5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
CiepłyProgramista: To zależy od tego na kogo trafiasz po prostu. Ja do tej pory miałem wręcz przeciwnie - wszystkie piękne dziewczyny były jednocześnie miłe, sympatyczne, inteligentne, a te brzydkie (a w szczególności grube) były toksyczne, zazdrosne, nieprzyjemne nie tylko z wyglądu. Jednak to nie jest zasada, kobiety różne są.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
UwielbianaHostessa: Takie "whole package" szybko wyparowują z rynku już w okresie licealnym, dlatego dla mnie to jak Złoty Graal.

Uroda przemija, a mądrość, wiedza zostaje. Z wyglądem da się popracować. Myślę, że gorzej jest jak ktoś jest po prostu głupi, no to nadrabia wyglądem; a myślę też, że jest wtedy zbyt leniwy i głupi by tą głupotę zniwelować.

Także wybrałbym przeciętną, ale mądrą, bo jest perspektywa na wizualną poprawę ;)

---
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
określenie "brzydka" jest dość pojemne
jeśli nie jest 10/10 a po prostu przeciętna ale za to zajebista to brać nie wybrzydzać! drugi raz może się nie trafić

BTW
ta brzydka to często po prostu niezrobiona... one zdecydowanie lepiej znoszą upływ czasu!
  • Odpowiedz