Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz: nie wiem czemu się dziwisz. Przecież poprzednie edycje to też były nieudolne kopie edycji australijskiej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Najbardziej mi chyba w pamięć zapadło to nieudolne i reżyserowane przewrócenie konstrukcji (chyba motocykl to był) i późniejsze budowanie z tych fragmentów
nie wiem czemu się dziwisz


@damw: Z czego wywnioskowałeś, że się dziwię? Oglądam LM od wcześniejszych edycji i wiem, o co chodzi w tym programie. Zamieszczam powyższe w ramach ciekawostki, jakie inne pomysły mieli ludzie przy tym zadaniu, bo sam byłem ciekawy i myślę, że znajdą się tu osoby, które podzielają moją ciekawość.
Z czego wywnioskowałeś, że się dziwię?


@Wykopaliskasz: w sumie nie wiem. Błędnie założyłem pewnie z tego powodu, że wśród moich znajomych każdy robi Pikachu face jak im mówię, że polski lm to nieudolna kopia wersji australijskiej.
@damw: Ja się nie zgadzam, że nieudolna. W australijskiej jest więcej uczestników, przez co więcej zadań i odcinków. Kreatywność to już kwestia uczestników. W zagranicznych widziałem wiele bardzo ciekawych konstrukcji, pewnie przewyższających te z polskich edycji, ale być może akurat na takie trafiałem, bo te są najbardziej promowane. W polskiej edycji też się zdarzają niezłe wykonania mogące konkurować z zagranicznymi. Wszędzie trafiają się prace lepsze i gorsze.

Przykładowo dzieła braci z