Wpis z mikrobloga

@Jcmg: jak ja bym byl zaladowany po pachy w jeden papier, to bym o nim wiedzial wszystko, mial kilka scenariuszy, znal wszystkie przyszle potencjalne katalizatory, wiedzial jakie fundy maja moj papier, kto siedzi w zarzadznie, jakie sa inside trejdy itp itd

a tu tylko "kupujcie palantirka", "palantirek x20"
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac:
@151346136: Z Palantirkiem jest ten problem, że są bardzo tajemniczy i właściwie do wyników nikt nie wie co się dzieje, czasem jakiś news wpadnie jak z tym kontraktem dla armii.

Palantirek x20 to po prostu mój znak rozpoznawczy, jak Twój wspólny PT dla Nvidia, Apple i Tesla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

DCF sobie mogę zrobić, ale co to da tak naprawdę, ludzie w Palantirku muszą #!$%@?ć żeby
@151346136: Co nie zmienia faktu, że jesteś lata na rynku i orientujesz się w temacie, w dzisiejszych czasach gdzie dostęp do rynków ma każdy z ekranu telefonu wiadomo jaki poziom jest generalnie wiedzy finansowej nawet tych ludzi, którzy spekulują. Nie mówię, że mój jest wybitny, ale mam kierunkowe wykształcenie i przeczytałem parenaście książek i znam szersze spektrum rynku choć spekulant ze mnie jak narazie marny