Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś nie wierzy, że Rosjanie promowali polskie hurapatriotyczne prawackie profile na fb to macie tu drobny przykład.
Rosjanie w tej nitce na Vkontakte linkują i zachecali do polubienia profili w stylu ''ONR Przemyśl'', ''NIE dla pomocy dla Ukraińców'', ''Polski Lwów'', ''nie zapomne o Wołyniu'', ''polskie kresy'', '' Rewizja polskich granic''.
Smaczkiem jest to, że już w 2017 roku Rosjanie promowali profil o nazwie ''Stop ukrainizacji Polski'', a więc Konfederacja przejęła hasło już istniejace i reklamowane przez Rosjan.
Rosjanin pisze, że eksploatowanie tematyki Bandery pozwoli na zbliżenie się Rosjan do Polaków.

https://vk.com/topic-72211025_31550614

#rosja #ukraina #konfederacja #neuropa #polityka #ruskapropaganda #stopukrainizacjipolski
szurszur - Jeżeli ktoś nie wierzy, że Rosjanie promowali polskie hurapatriotyczne pra...

źródło: comment_1664614712qp8ptBG6zpkANR69uwoMkl.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Smaczkiem jest to, że już w 2017 roku Rosjanie promowali profil o nazwie ''Stop ukrainizacji Polski'', a więc k0nfederacja przejęła hasło już istniejace i reklamowane przez Rosjan.


@szurszur: jestem w szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crimson_fckr: To jest dyskusja poboczna na profilu, ktory jenak miał ponad 1 tys ludzi.
To tylko przykład zwoływanie sie do wchodzenia na poslkie fp i strony na rosyjskich forach widziałem nie raz, ale ciężko to odnaleźć od reki po latach.
Nawet kiedyś wrzucąłem linki do artykułów na poslkich portalach gdzie były komentarze po rosyjsku od Rosjan, a po poslku żadnych. Potem Rosjanie zaczeli stosowac translatory i tego już tak nie widać.
  • Odpowiedz