Wpis z mikrobloga

https://www.youtube.com/watch?v=7LziWl2CovM

Po pewnej przerwie, patrzę sobie na podedrzwiowe #!$%@? i pod względem ekspresji słabo to wygląda.
Jednak jeśli chodzi o poziom oderwania, to nie jest tak źle. Podoba mi się przekonanie z jakim Misiek opowiada w jaki sposób trzeba artykułować zaklęcia, żeby działały. Nawet nie chodzi mi o to czy ktoś wierzy w gusła czy nie. Tylko o to, jaki ma tupet! Przecież jak widomo, w ostatnim półroczu Misio odstawił taką ofensywę modlitewną, że klękajcie narody. Klękajcie, a nawet leżcie plackiem. A z jego własnych słów wynika, że jest specem level international, jeśli chodzi modlenie się szczerze i w ogóle znastwo tematu. I co? Wyleciał z hukiem z kapliceli. Nawet przez moment nie było wątpliwości, że go stamtąd wypiedrolą. Więc na jakiej podstawie opiera on przekonanie, że się na tym zna, i wie jakie są tajniki skuteczności? Ciekawe czy chociaż podświadomie, w swoim zaczadzonym mózgu, zadał sobie to pytanie? Bez wątpienia jakieś przykazanie pod tę butę możnaby przypasować.
Poza tym na świętego Hieronima, jak jest deszcz albo go nima, to pod koniec listopada, pada albo nie pada.
A w Baranowie wszyscy to złodzieje.

#wroniecka9
  • 10
@SmutnyStefan: To tak jak ja. Też się nie potrafię nadziwić emocjonalnemu tonowi bijącemu z niektórych wpisów. Ja tu siedzę dla rozrywki i mam w dvpie kto jaki światopogląd reprezentuje. Woźnicki to jest kanalia jako człowiek (jego biegłość w katolickim mambo-dżambo mało mnie interesuje), i wykorzystuje na różne sposoby głupszych lub słabszych mentalnie. Ich również nie jest mi jakoś szczególnie szkoda. Choć rozumiem, że życie w sekcie - którą jest grupa Miśka
@sypiam_w_zsypie Pominąłes istote mojego wpisu mianowicie ton twojej wypowiedzi wobec wiary Miska. Zabawa jego charakterem to jedno, ale ciebie emocjonalnie podnieca wykazywanie, że on jest idiotą bo wierzy, a ty jestes mądrzejszy bo nie wierzysz. Nie wydaje ci się, że to to samo co robi Misiek, tylko z przeciwnym zwrotem?
Tak, usunąłem zanim dodałes swój, bo uznalem ze byl zbyt napastliwy. Czysty przypadek, gdybym wiedzial ze odpiszesz, to bym zostawil
Co do poczucia wyższosci to mozna podac wiele, to bije na kilometr z wielu postów "katolickie mambo dżambo", "zaklęcia" ogólnie lekceważący ton do religii, do tego co dla niego jest istotne.
Dlatego nie wierze, że ci to wisi, raczej zaspokaja pewne potrzeby, podbija ego. Ja nie oglądam rzeczy, które mi wiszą