Wpis z mikrobloga

@DiatlowPies: Ja robiłem hippie flipa, więz z grzybami, ale podejrzewam, że przy kwasie też pasuje zmniejszyć znacznie ilość emki. Waga ok. 75 kg, grzybów dokładnie nie pamiętam, ale prawdopodobnie 2-2,5 g łysiczek i 1/4 piguły, co szacuję na te 50 mg w przybliżeniu. Najpierw jadłem grzyby, a emkę chyba jakoś godzinę po peaku.
@DiatlowPies: Jak najbardziej. Normalnie jeśli chodzi o te piguły to jadłem 3/4, a po całej już było trochę za mocno i się obraz rozmazywał. Myślę, że miały ok. 200 mg. W krysztale jem zazwyczaj ok. 150 z dorzutką.
Ogólnie zasada jest taka, że w miksach z grzybami/kwasem zmniejsza się dawkę jednego i drugiego. Ja po tych 50 mg miałem zajebiście, ale mocniej bym nie chciał( ͡° ͜ʖ ͡°
@malutki713: mimo wszystko duże ilości mdma spłaszczy tripa i niewiele z tego zostanie. 200ug i 70mg to póki co idealna proporcja lub 5 lemontek i 70mg. Dzięki temu jest zachowany ten head space i nadal się tripuje. Jak ema schodzi to się przeskakuje na np kete i to już w ogóle super jest i zejście delikatnie