Wpis z mikrobloga

Jako, że w ciągu ostatniego pół roku jedynym użytkownikiem piszącym na tagu #e87 byłem ja (xD) to czuję się zobowiązany do napisania posta końcowego tych #perypetifanacomy z BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otóż ogłaszam wszem i wobec, że wszelkie usterki, wymiany i błędy zostały naprawione i zakończone ( )

PODSUMOWANIE:
Mechanik nr1:
Wymiana skrzyni, sprzęgła z dwumasą, naprawa węża od turbiny, wymiana wszystkich płynów ustrojowych auta - 4800 zł
Dodatkowo: skrzynię kupiłem ja, za 1550 zł
Total: 6350 zł

Mechanik nr2
Ogarnięcie elektryki, kabla CAN, EGRu, sterownika FrM, kodowanie tego wszystkiego, wymiana koła pasowego, korekta kabla ABSu, wymiana akumulatora, wymiana części alternatora, złożenie grata do kupy
Dodatkowo moduł komfortu kupiłem ja za 150 zł
Total: 4770 zł

Dodatkowo: regeneracja DPFu - 850 zł

CAŁOŚCIOWY KOSZT: 11970 zł xDDDDDDD

No i oponki Michelin zimowe +950 zł (tu akurat okazja, dorwałem komplet 4 opon z rocznika 2021)

Wnioski: samochód jak nowy, gra i buczy i cieszy. Za te kasę włożoną w naprawę to będę nim jeździć kolejne 3-5 lat minimum.
Chyba, że znowu się #!$%@? na amen to go sprzedaje od razu bez sentymentów bo tyle krwi mi napsuł, że szkoda mówić XD naprawy trwały w tym roku tak od maja 2022 do dzisiaj, ostatniego dnia września 2022. 5 miesięcy. Natomiast autko zaczęło #!$%@?ć już na początku 2020 ale olewałem temat aż poziom gówna spiętrzył się do wysokości Burj Khalify

Dzięki za uwagę i mam nadzieję, że do niezobaczenia nigdy ponownie na tagu #e87 #motoryzacja #samochody #bmw
  • 4