Wpis z mikrobloga

korzysta ktoś z was z #saturator?
na początku myślałem, że to wychodzi dużo drożej od wody butelkowanej, ale teraz wyczytałem, że naboje z CO2 można nabijać i wtedy wychodzi nawet taniej niż woda butelkowana.
obecnie zużywam dużo wody gazowanej, ale ostatnie 1/3 wody zwykle wyrzucam, bo jest w niej mało gazu. poza tym za każdym razem krwawi mi serce, jak kolejną plastikową butelkę wyrzucam do śmietnika
polecacie jakieś konkretne marki?
powodzenia - korzysta ktoś z was z #saturator?
na początku myślałem, że to wychodzi d...

źródło: comment_1664481340ipti0SQpd5MKXtHQvpq99E.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: to co na obrazku czyli sodastream, tylko bierz z niebieskim nabojem CO2- ma dwu kierunkowy zawór i nabijesz bez problemu. Mam butlę CO2 6kg od migomatu, wystarcza na kilka miesięcy (trzy osoby dorosłe lubiące wodę gazowaną). Dla jednej to pewnie ponad pół roku. Bierz śmiało, wszystko ok.
@powodzenia: Mam, ale bierz z niebieski, i nabojami. Warto kupić więcej butli i nabijać CO2 po 10 zł/szt. na allegro.
Woda jest w ch... tania, jak policzyłem ile oszczędziłem przez rok na wodzie z marketu i noszeniu tego gówna to głowa mała.
Woda smakuje dobrze, ale to zależy od wody.
No i te oryginalne syropy. Kupiłem, ostatnio po 5 zł naboje Pepsi Zero przed terminem. Smakuje to jak oryginał. Nawet lepiej,
@powodzenia: ja używam sodasteamu od początu roku, używam tylko ja i butla wystarczyła do początku września ( ͡° ͜ʖ ͡°) nabicie tylko 20-25zl i znowu przez pol roku będę się cieszyć wodą gazowaną za pare ziko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@powodzenia:ja jak kupowałem to kolor miał znaczenie(luty 2022). Różowe naboje miały inne zawory i mało kto umiał to napełnić. Niebieskie miały zawory dwukierunkowe, bardzo łatwe do napełnienia. Nie wiem jakie kolory nabojów jakie zawory mają teraz, najważniejsze kup z zaworem dwukierunkowym.
@powodzenia: miałem tak samo jak ty, nie chciało mi się już nosić zgrzewek wody na 3 piętro i kupiłem sodastream. Kuurła, teraz to sobie nie wyobrażam targać te zgrzewki.
Jeden nabój mi starcza na ok. 3 tygodnie picia wody, a sama wymiana kosztuje mnie 20 zł