Wpis z mikrobloga

@paniejanuszu: glupie gadanie ze to ban bo tak jak zaloguje o 15 to dopiero powolne refreshe (10-20 sekund) wale jak towar jest dostepny na sprawdzwegiel. i z automatu dostaje od jakiegos czasu te polaczenie odrzucone. Wczesniej normalnie glowna sie ladowala z dostepnym towarem a teraz to nawet glownej nie widze bo za 1 refreshem juz odrzuca polaczenie na zmiane z czerwona plansza ;d
@Maniaczyn: @paniejanuszu: @milczka: @Kawexu: Ja opowiem swój przykład z dziś. Przed godziną 16 tak około od 15:50 weszło mi na stronę (widok koszy) 2x. Od około 16 do 16:25 odświeżałem w taki sposób, że jak widziałem nic się nie dzieje na karcie w przeglądarce to wtedy klikałem odśwież. Około 2x pisało mi że dubluję kartę ( to nieprawda bo od początku miałem tylko 1). tak po 16:25
The
@niemogekupic: No wlasnie po tym co napisalem tez nie sadze ze to ban, a jezeli ban to po prostu zostalem wylosowany w momencie wrzucenia towaru, bo przed dodaniem strona "dziala" i po wyprzedaniu tez "dziala" tylko w trakcie tej clown fiesty mam narodowe barwy z odrzuceniem polaczenia przez pgg z tym ze czerwona plansza to chyba raz na 12 f5 wskoczy ;d