Wpis z mikrobloga

Bez gazu czy bez was? Bez was.

Bez światła czy bez was? Bez was.

Bez wody lub bez was? Bez was.

Bez jedzenia czy bez was? Bez was.

Zimno, głód, ciemność i pragnienie nie są dla nas tak straszne i śmiertelne jak wasza "przyjaźń i braterstwo".

Ale historia postawi wszystko na swoim miejscu. I będziemy z gazem, światłem, wodą i jedzeniem... i bez was.

#ukraina #rosja #wojna #nordstream #ns2 #zelenski #gaz
Pobierz KrolSandaczPierwszyRozrzutny - Bez gazu czy bez was? Bez was.

Bez światła czy bez ...
źródło: comment_1664461271jeP2C1JZ947YXeAGGntASK.jpg
  • 12
Без газа или без вас? Без вас.

Без света или без вас? Без вас.

Без воды или без вас? Без вас.

Без еды или без вас? Без вас.

Холод, голод, темнота и жажда не так страшны и смертельны для нас, как ваша «дружба и братство».

Но история все расставит по своим местам. А мы будем с газом, светом, водой и едой... и без вас.

@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: jesli ktos chce kacapow powkurzać
@lunaria: masz racje ze ta wypowiedz jest blednie skonstruowana. Zauwazylem to od razu jak tylko sie pojawila ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy wojna i stres moze byc wytlumaczeniem takiej wpadki w wypowiedzi, ktora zapewne przejdzie do historii? No raczej nie. Po prostu sie walnal, ale na fali hajpu na Ukraine nikt sie do tego nie przywali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prusti: @lunaria: @BadaczCzosnekElementarnych: @nowa_zielonka:

"Bez gazu czy bez was? Bez was. (...) I będziemy z gazem, światłem, wodą i jedzeniem... i bez was.".

Ja to odbieram jako:

"Ruscy, każecie mi wybierać, czy chcę gaz czy nie. Ja nie zamierzam nawet się nad tym zastanawiać. Dla mnie jedyna opcja to 'bez was'. A gaz i tak będę miał"

Czyli tak jakby "Bez gazu" wziął w cudzysłów jako cytat.

"'Bez