Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie wiem jak do kogokolwiek tutaj dotrzeć. Ludzie potrzebują twojej pomocy. Nadzwyczaj bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy z was może to zrobić jednym kliknięciem, nic nie ryzykując, nic nie poświęcając. Wystarczy że wejdziesz na te stronę: https://snowflake.torproject.org/embed
klikniesz enabled i zostawisz stronę otwartą w tle na jakiś czas.

Będziesz mostkiem tor. Będziesz pomagał połączyć się z torem użytkownikom których rządy cenzurują dostęp do tora. Wcześniej chodziło głównie o rosję, ale kilka dni temu Iran zaczął bardzo agresywnie blokować dostęp do tora. Nie, te rządy nie cenzurują dostępu bo ktoś u nich zamawia narkotyki. Cenzurują, bo chcą ograniczyć dostęp o obywateli do informacji.

Obecnie istnieje ok 2700 mostków tor. Ilość użytkowników z Iranu, która zaczęła łączyć się przez mostki tor, to astronomiczna liczba 150 000 - 200 000. Problem w tym, że przy takiej liczbie potrzebujących "anonimowych" routerów do tor, szybko wszystkie ich adresy IP może poznać administrator sieci, czyli rząd Irański i je ocenzurować. Irańczycy potrzebują dostępu, nie dla zabawy, ale po to aby pozyskać dostęp do informacji, które ich rząd chce przed nimi ukryć.

Proszę, wykażecie się #!$%@? choć odrobina empatii, zróbcie coś dla kogoś innego, tym bardziej że was to nic nie kosztuje.

Uruchomienie mostka jest całkowicie legalne, bezpieczne i nie naraz cię absolutnie na nic...
Problem w tym że na wykopie jest absolutnej skali "beton umysłowy" który nie rozumie, nie wierzy i bo #!$%@? głupoty kiedy ten temat jest poruszany.... I nie chodzi nawet o tlumaczenie im jak dzieciom, bo to i tak nic nie zmienia.

Jeżeli jesteś dzbanem, który uważa to za głupoty, kłamstwa, chce to wyśmiać tak jak zawsze ma to tutaj miejsce mam #!$%@? prośbę. Weź te swoje #!$%@? złote myśli i wyp***"*. Proszę, wypi**** i nie pisz nic tu. Możesz tego nie rozumieć i mieć swoje teorie wymyślone z dupy, ale przynajmniej #!$%@? nie przeszkadzaj, kiedy ktoś próbuje zrobić coś pozytywnego. Proszę cię, w tym wątku i temacie zamilcz. Idź pocwaniakowac w innych wątkach. Tam gdzie realnie nie szkodzisz, tylko co najwyżej #!$%@? innych.

Jeżeli uruchmiles tę stronę choćby na kilka godzin, bardzo ci dziękuję.

#bitcoin #kryptowaluty #tor #swiat #wojna #ciekawostki #technologia
cyberpunkbtc - Naprawdę nie wiem jak do kogokolwiek tutaj dotrzeć. Ludzie potrzebują ...

źródło: comment_1664459767Q4HNybpof5mnLa5EGdhdXh.jpg

Pobierz
  • 20
@niemampsa: przed rozpoczęciem wojny kiedy Rosja zaczęła cenzurować dostęp do tora, udało się przekonać tysiące ludzi do uruchomienia mostków. Ich ilość wzrosła dwukrotnie w 2-3 miesiące. Nikt nie musiał nikomu robić wykładów że to bezpieczne, ani tłumaczyć że to potrzebne.

Jeżeli uważasz że to scam, boisz się, to nie przekonam cię elaboratem 2 godzinnym. Poza tym jakim ja #!$%@? jestem dla ciebie wiarygodnym źródłem i formacji? I tak mi nie uwierzysz.
@cyberpunkbtc: Każdy myślący chętnie odpali na rozkaz webWorkera wciskanego przez agresywnego furiata, który nie akceptuje niczego poza spełnieniem jego (serdecznej) prośby. Nie wyobrażam sobie, aby po czymś takim, osoby niewtajemniczone nie zechciały zainteresować się tym tematem :).
@niemampsa: wykop to siedlisko samolubnych idiotów.

Nie uruchamiasz tego dla mnie. To nie ja potrzebuję mostków...

Było tu pełno wątków. Tłumaczenia nic nie dawały. Bezsensowny spam idiotycznych komentarzy a i tak każdy ma w piździe bo patrzy na własne dupsko.

#!$%@? pokolenie z jak zaraza.
@ogolnyproblem: @ewangelista_spierd0lenia: poprzednio tłumaczyłem, dawałem linki do plutonów chrome i ff. Gówno dało. Zero reakcji. 1-2 plusy miały wpisy a tłumaczenie, jak wyglądało na wypoku każdy może się domyślić... Nikt nie chciał wyjaśnień, odpowiedzi, tylko kretyni że z góry założona tezą #!$%@? i cokolwiek imn nie dałeś to dalej swoje.

Wpisów było wiele. Wszystkie spadły.
Shiciarze masowo zgłaszali a moderacja nie wie co to, czy legitne, bo w końcu tor
cyberpunkbtc - @ogolnyproblem: @ewangelista_spierd0lenia: poprzednio tłumaczyłem, daw...

źródło: comment_16644909035DqTHfe55uZ4paI6enPPfP.jpg

Pobierz
Po wrzuceniu dzisiejszego wpisu czego mogłem się spodziewać? Tego co wcześniej. Spamu idiotów którzy z nudów się #!$%@?. Zastanów się czy przy takim wpisie tutaj będą zadawali pytania ludzie ciekawi tego, chcący pomoc ale dla pewności zadając pytania, czy małoletnie seby które z każdego tematu będą sobie robić jaja?
Dlatego pisałem wypi****

Jak zwykle ja ten zły. Tyle z mojej roli #!$%@? na kilkumilionowych socialach. Pożywką dla trolli gimbusów
cyberpunkbtc - Po wrzuceniu dzisiejszego wpisu czego mogłem się spodziewać? Tego co w...
Przyczailem się, ale próbować muszę. To moja rola. BTC, tor, foss polega na ułamki promila ludzkości. Takim jak ja.

Ludzie mają #!$%@?, naganiaja, oszukują a ja działam w słusznej sprawie. Mimo że te żeby potrafią demotywowac niesamowicie, nie mogę przestac. Wiem co mnie spotka za to. To samo co od lat. Będę złym opluwany, znienawidzonym. Mimo że nikogo nie chce oszukać, nikogo na nic nie naganiam. Nie robię tego dla siebie żeby
@ewangelista_spierd0lenia: @ogolnyproblem: wątek na reddicie operatora exit node. Twierdzi że to nic nadzwyczajnego i ma ok 4 podobne przypadki rocznie. Wiem czego się spodziewać.

https://www.reddit.com/r/TOR/comments/rxoong/ah_the_life_of_a_tor_exit_relay_operator/

Też będę miał problemy nie mając z tego nic. Ale #!$%@? dzięki nam to działa a kiedy tępy gimbus uruchamia tor browser, nie myśli nawet dlaczego to działa. W dupie to mam, tak jak i inni. Nie każdy na świecie robi coś z korzyścią dla
cyberpunkbtc - @ewangelistaspierd0lenia: @ogolnyproblem: wątek na reddicie operatora ...

źródło: comment_1664494640FPRcRW8HP83Xx5K5MoxMRF.jpg

Pobierz
I #!$%@? nawet taki Reddit i zachodnie rozpieszczone dzieciaki mają #!$%@? dużo więcej rigczu niż wykop. Pierwszy komentarz..
#!$%@?, aż zazdroszczę kiedy widzę że gdzie indziej może być dużo wyższy poziom. Gdzie taki człowiek jest motywowany w #!$%@?, przynajmniej widzi po co to robi. Anie jak na wykopie odwrotnie zniechęcamy przez patoli #!$%@??

Dzieciaki, tępe śmieci. Zero #!$%@? wartości. Dno kompletne pod względem moralnosci.
cyberpunkbtc - I #!$%@? nawet taki Reddit i zachodnie rozpieszczone dzieciaki mają #!...

źródło: comment_1664495379C0FL1L0xMVQjYGpfcjm2GV.jpg

Pobierz