Wpis z mikrobloga

testuje od wczoraj #huel

kupiłem huel 3.0 w smaku 1x słony karmel i 1x czekolada
robię to z mlekiem i uważam to za dobre w #!$%@?. coś jak odżywki białkowe dla sportowców, taki słodki napój, wchodzi jak złoto. na początku obawiałem się, że może ma to w sobie dużo cukru, ale z tego co wyczytałem tylko ok 1g cukru na porcje 100g.
słony karmel chyba ciut lepszy od czekolady
ogólnie moim zdaniem wcale nie wychodzi tanio. wychodzi ok 8.5zł za porcje 100g/400kcal, do tego trzeba wlać trochę mleka, więc po zaokrągleniu jakieś 9.5zł za śniadanie. będę korzystał z tego, ale tylko dlatego, że jestem w #!$%@? leniwy jeśli chodzi o robienie sobie śniadań i dosyć często ciągnąłem na samej herbatce do obiadu, co na pewno nie było dobre dla mojego zdrowia, niemniej jednak nie przemawia do mnie to, że reklamują się jako tania alternatywa dla normalnego jedzenia.

z minusów to dosyć ciężko myje się szejker. zostają w nim resztki, które ciężko wypłukać wodą, trzeba je szorować szczotką na kijku.

ogólnie polecam, ale mogłoby być taniej
a może są jakieś tańsze alternatywy?
powodzenia - testuje od wczoraj #huel 

kupiłem huel 3.0 w smaku 1x słony karmel i 1x...

źródło: comment_16644440233VF5SorHOqBvsvFD1mYx3e.jpg

Pobierz
  • 25
słony karmel chyba ciut lepszy od czekolady


@powodzenia: czekolada jest słaba i dużo osób tak uważa. Od siebie polecam smak kawy, który mi bardziej podszedł niż słony karmel - nie jest tak słodki. Cynamon też jest całkiem ok. Natomiast jagodowy smakuje jak tanie kaszki smakowe o smaku jagodowym.

ogólnie moim zdaniem wcale nie wychodzi tanio. wychodzi ok 8.5zł za porcje 100g/400kcal, do tego trzeba wlać trochę mleka, więc po zaokrągleniu jakieś
@powodzenia ech byłeś kiedyś moim idolem...

dosyć często ciągnąłem na samej herbatce do obiadu, co na pewno nie było dobre dla mojego zdrowia

dlaczego?

dlaczego nie skorzystasz po prostu z cateringu?
@powodzenia: spróbuj z wodą. Dolej troche więcej wody/mleka to się lepiej rozpuści. Jak na dole zostają wielkie grudy tzn, że źle wymieszałeś.

Tanie to nie jest, ale można troche przycebulić z nowym kontem (rabat na start) albo ze subskrypcją (zamawiasz jednorazowo jako subskrypcja z 10% rabatem i po zamówieniu anulujesz subskrypcję). Do tego jak zrobisz jedno wielkie zamówienie to też paczka wychodzi taniej. Jak się wcina to na śniadanie albo co
jestem w #!$%@? leniwy jeśli chodzi o robienie sobie śniadań i dosyć często ciągnąłem na samej herbatce do obiadu, co na pewno nie było dobre dla mojego zdrowia,


@powodzenia: nikt ci jeszcze nie powiedizal ze jedzenie/nie jedzenie sniadan ma #!$%@? wspolnego ze zdrowiem a jesli juz to nawet skipniecie sniadania jest na plus? 21 wiek jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powodzenia: ja jakoś nie dawałem rady wypić z pelnej porcji 100g dlatego teraz robie z 50g 100ml melka i 150ml wody, wychodzi mi znacznie taniej, a i tak czasami wszystkiego nie wypije, a później normalnie obiad
dosyć często ciągnąłem na samej herbatce do obiadu, co na pewno nie było dobre dla mojego zdrowia

Właśnie głodówki są zdrowe. Byle nie robić tak codziennie, szczególnie jak się dużo trenuje.
@hekktik: tell me more? mi się zdarza do 18 nawet nic nie jeść, a potem bomba. jeden duży posiłek na dzień. żywieniowo jestem jak dziecko, jak mi mama nie zrobi, to nie jem. inna kwestia, że nie odczuwam dużego głodu
mi się zdarza do 18 nawet nic nie jeść, a potem bomba. jeden duży posiłek na dzień.


@powodzenia: and? nic specjalnie zlego w tym nie ma, wrecz jest w ciagu ostatnich paru lat trend na cos takiego a nie na #!$%@? x posilkow i skoki cukru caly dzien. bajki o najwazniejszym sniadaniu (nie ma #!$%@? czegos takiego) to jakis wymysl pewnie lobby spozywczego #!$%@? reklamy z super pozywnymi #!$%@? platkami z
@hekktik: węgle dają energie, po przebudzeniu zjadając płatki z mlekiem dostajesz bombe energii czyli wysoki skok cukru z rana, po 3h znów musisz coś zjeść bo masz uczucie głodu i spadku energii i tak cały czas w odstępstwie 3-4h. Nie bez przyczyny do większości spożywki ładowany jest cukier która napędza głód i uczucie nagrody w jedzeniu.
@powodzenia: nawet nie próbowałem z mlekiem, zawsze robię z wodą, ale powiedz mi - nie masz srania po mieszaniu tego z mlekiem (pytam serio)?

czekolada imo słaby smak, słonego karmelu nie próbowałem, najbardziej mi podeszła wanilia - jest mniej słodka niż owocowe o dziwo i nie wali jakoś mocno chemią (banany np mają taki mocno chemiczny posmak i są słodkie w #!$%@?)

co do mycia to tak jak ktoś wyżej napisał
@pekak: ja nie mam srania po niczym, przy czym testuje dopiero drugi dzień, także zobaczymy
mi za #!$%@? nie wejdzie ręka do tego shakera, może dlatego że mam nowszy i jest węższy? w każdym razie zawsze myje od razu po jedzeniu. nie zostają tam żadne grudki ani nic, po prostu dużo małych kropek, które nie chcą się wydostać po samym przemyciu wodą, tylko muszę tam jeszcze wjeżdżać ze szczotą i każdą