Wpis z mikrobloga

@Tygrysia_Lilia sporo osób które znam i miały jakieś problemy brały jakieś używki właśnie i mam wrażenie że na krótką chwilę im znacznie lepiej a potem 10 razy gorzej niż przed braniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: jeśli tylko praca jest problemem to to praktycznie nie problem. U mnie 2022r #!$%@? był pod względem finansowym (pod innymi w sumie też) ale też będę musiał coś kombinować boo do końca września mam urlop a później już tzw urlop permanentny. #!$%@? tam stosunkowo młodzi myślę że jesteśmy trzeba ruszyć głową i coś się wymyśli, pracę się znajdzie, będzie #!$%@? dobrze jeszcze ()
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: dzisiaj w pracy siedzę (⁠⁠✧⁠ω⁠✧⁠)⁠(⁠⁠✧⁠ω⁠✧⁠)⁠(⁠⁠✧⁠ω⁠✧⁠)⁠(⁠⁠✧⁠ω⁠✧⁠)⁠(⁠⁠✧⁠ω⁠✧⁠)⁠(⁠⁠✧⁠ω⁠✧⁠)⁠(⁠⁠✧⁠ω⁠✧⁠)⁠

Wczoraj z kolegami siedzieliśmy w akademiku i wbił do nas chłop z Kazachstanu bo głośno byliśmy i poczęstował nas ziółkiem
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: aa to słyszałem że w prywatnych szkołach nie ma miodu bo tam nie obowiązuje karta nauczyciela chyba jak w państwowych. Ale nauczycieli też brakuje także ciśnij ich tam i niech płacą
  • Odpowiedz