Wpis z mikrobloga

Teraz zbieram na tego od TRC apocalypse od litewskich przyjaciół (jeśli się nie mylę). Mam nadzieję, że trochę stanieje albo ktoś wystawi na olx. Albo może zrobić postanowienie nie pić przez jesień oraz zimę, a potem w nagrodę sobie go kupić. W sam raz by było bo tyle chlańsko kosztuje, na to mi jakoś nie szkoda hehe
Zdjęcie zarypane z reddita
#noze #nozeboners #knifemaking (to pół custom, pół produkcyjniak) #knifeboners
GenLufa - Teraz zbieram na tego od TRC apocalypse od litewskich przyjaciół (jeśli się...

źródło: comment_16643754938fIvheY73XV5PcaEYdT08u.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: ups.. Ostatni raz sprawdzałem na początku roku, nożyk może nie był jeszcze jakoś mocno znany i kosztował w polskich sklepach po 1700-1800zł... Teraz brak w sklepach, został jeden sklep ale za 2400(sic!) tak to jest jak człowiek sie za dlugo zastanawia. Na lamnia tez jest ale tam też drogo. Tam zwykle jest drozej.
Chociaż w sumie może to nie przez to że ludzie się tak na niego rzucili, ale przez
  • Odpowiedz
TRC apocalypse


@GenLufa: poszukałem sobie w necie, dzięki. Wygląda spoko, ale nie mogę zrozumieć jak mogą się komukolwiek podobać te obrzydliwie brzydkie pochwy z kydeksu. Tylko skóra.
  • Odpowiedz
@Niekumaty_: spoko, do niczego nie namawiam xd jakby to miało być ze skóry to cena za pochwe x3 bo tanie pochwy są byle jakie. Ja za to nie rozumiem tego jarania się skórą skoro są lepsze rzeczy wynalezione
  • Odpowiedz