Wpis z mikrobloga

@ValtteriBottas: Unigrunt ma tylko związać powierzchnie i fszystko co na niej zalega (kurz, pył itd). Po zagruntowaniu mozna od razu kłaść płytki. Powodzenia majster, niedawno skończyłem pomieszczenie gospodarcze i szczerze mówiąć, jaka szkoda że już nareszcie się skończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój trud skończon a Twój dopiero zaczon
@Redbulltabak: no i git. ogólnie to właśnie robotę rozplanowałem tak, że zagruntuję jednego dnia około 18, kolejny cały dzień mieszkanie będzie stało puste, i dopiero następnego około 8-9 rano zacznę kłaść. innej możliwości nie mam, nie chcę też czekać w dniu kładzenia płytek aż grunt zaschnie. stąd pytanie
@ValtteriBottas: a to tam nie ma aż takiego znaczenia. Zależy jak duża powierzchnię masz do wyplytkowania, to możesz coś poczekać. Mam na myśli to, że gdy płytkowalem np łazienkę, to gdy już skończysz gruntować, możesz już zacząć płytkowac od miejsca gdzie zaczynałeś gruntować. Chyba, że nie chcesz się spieszyć to możesz zapalic papieroska ( ͡° ͜ʖ ͡°). Podsumowując możesz spokojnie płytkowac po tych kilku h więcej. Aha,