Wpis z mikrobloga

@iustus_ultimus: ciekawi mnie to, iz sikorskiego bronia najczesciej ludzie rusofobiczni, ktorzy murem stoja za Ukraina, smieja sie z kacapow na kazdym mozliwym kroku, wyzywaja od onucy itp. kiedy po jego wypowiedziach latwo mozna wywnioskowac, ze jest on prorosyjski. to troche chore
  • Odpowiedz
ciekawi mnie to, iz sikorskiego bronia najczesciej ludzie rusofobiczni


@j0shva: Bronią ludzie operujący jedynie jedynym systemem: PO vs PiS / PiS vs PO. Dla takich liczą się tylko kolory (o, ironio - aktualnych) chorągiewek partyjnych
  • Odpowiedz
@iustus_ultimus: a co miał mówić? Przecież to jest tajemnicą poliszynela jaka narodowość darczyńców finansowała PO, Dziwisz się, że mówili to co chcą usłyszeć ludzie, ktorzy mieli ich w kieszeni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam tylko nadzieję, że teraz zaplaci im Ameryczka i zaczną mieć trochę Rigczu.
  • Odpowiedz
  • 91
@j0shva

@iustus_ultimus: ciekawi mnie to, iz sikorskiego bronia najczesciej ludzie rusofobiczni, ktorzy murem stoja za Ukraina, smieja sie z kacapow na kazdym mozliwym kroku, wyzywaja od onucy itp. kiedy po jego wypowiedziach latwo mozna wywnioskowac, ze jest on prorosyjski. to troche chore

Jest tak prorosyjski że prezydent Ukrainy go do siebie zaprasza na narady, a sam Sikorski wprost przewidział zachowanie zachodu i wprost ostrzegł Żeleńskiego że jeśli Ukraina nie stawi zacieklego
  • Odpowiedz
@Flypho: no ja sadze inaczej po jego wypowiedziach. i to ze jest prorosyjski nie oznacza, ze go zelenski zaprosic nie moze. NO I W #!$%@? OSTRZEGL ZELENSKIEGO KIEDY W 2014 MIAL TOTALNIE INNA NARRACJE. skonczcie #!$%@? i go #!$%@? probowac wybielic, bo pokazujecie tym tylko swoj debilizm, zaufanie wobec takiej choragiewy i takiego polityka oznacza tylko to, ze was latwo wyruchac mozna. no i sie rucha polakow od kilkudziesieciu lat
  • Odpowiedz
  • 3
@j0shva To, że Sikorski #!$%@? na Twitterze jakieś głupoty które pokrywają się z ruska narracja, wcale nie znaczy że jest jakimś "ruskim agentem" xD. Po prostu wygodnie jest ci olać cały życiorys Sikorskiego, skupić się na 1 tweecie i toczyć pianę. Nadawalbys się do TVP chłopie, tam taki sam przekaz dla debili dają. Po co myśleć, nie? Głowa jeszcze cię rozboli.
No albo już tam pracujesz, ale zapomniałeś że wykop to nie
  • Odpowiedz
@Flypho: nie, po prostu jak ktos nie jest prorosyjski to nie #!$%@? takich fikolkow, ktore szkodza Polsce. jak ktos cale zycie lapie gwalcicieli itp ale czasem kogos zgwalci to co #!$%@?, to tez nic? i czytalem o jego zyciorysie wczoraj. no i sie nie dziwie, chlop skoczyl z pisu do po, #!$%@? czasem cos prorosyjskiego, a zwolennicy po mu beda robic mentalne pale z polykiem i bronic jak kuce korwina. twoje
  • Odpowiedz
@Flypho: PS piekne jest to jak od razu uderzasz w partie polityczne i cos o pisie i tvp szczekasz. czasem mi wstyd, ze sie urodzilem czlowiekiem, patrzac na te wzajemne docinki fanatykow pisu, konfy, lewicy. po itd XD no ale sam o sb zdanie wyrabiasz
  • Odpowiedz
nie, po prostu jak ktos nie jest prorosyjski to nie #!$%@? takich fikolkow, ktore szkodza Polsce. jak ktos cale zycie lapie gwalcicieli itp ale czasem kogos zgwalci to co #!$%@?, to tez nic?


@j0shva:
Właśnie porównałeś twitterowy wysryw do gwałtu i jednocześnie skreśliłeś całą karierę Sikorskiego z powodu jednego tweeta, sztucznie pompując jego wagę, a potem mi coś #!$%@? o racjonalizmie xD. Wiesz co, ciekawa sytuacja, ale ruscy po oblaniu ambasadora
  • Odpowiedz