Wpis z mikrobloga

Widać, ze polaczki mentalnie są kompletnie niegotowe na nowy układ sił w Europie. Ten odklejeniec Bartosiak jednak dobrze powiedział, ze powątpiewa w to, ze Polacy udźwigną coś takiego. Potężne zesranie bo radeczek se zasmieszkowal na tt i ola boga Rosjanie podchwytują tragedia!! Co o nas pomyśli zachodnia Europa Boże swienty Niemcy będą oburzeni na swój ośrodek taniej siły roboczej koniec świata XDD uniescie głowy do góry wiesniaki bo mi was żal już na prawdę. Zacznijcie trochę kumac, ze zaczynamy sie liczyć na świecie i jakies żarty BYŁYCH polityków na socialach tego nie zmienia.
#ukraina
  • 15
@G4SHI: większość to pewnie hejterzy Sikorskiego (pewnie pisowcy). Sam mam do niego ambiwalentny stosunek ale widzę na tym tagu co jakiś czas ujadanie po jakiejś jego wypowiedzi. Po tym co odpierdzielają ruscy w swoich wypowiedziach, co robił takie Trump czy takie Elon Musk teraz udają, że sarkastyczny twit gościa który nie ma żadnego ważnego stanowiska w polityce to serious business.
No i co w związku z tym XD słowo klucz z siebie a co zabawne to zart moze okazać sie prawda


@G4SHI: ufam że jak okaże się prawdą to zrobi im laskę ¯\_(ツ)_/¯ bo w dupie widać się rozgościł
@G4SHI: Zmiana map mentalnych Europejczyków to jedno, zmiana map mentalnych Polaków to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektórzy ludzie wolą bezpieczeństwo bycia sługą od ryzyka bycia wodzem. Całe szczęście, że o ile polskie społeczeństwo ma nastawienie raczej służalcze, to polski rząd podejmuje wyzwanie i stara sie prowadzić własną polityke, jakkolwiek im by to nie szło.
@ruski_agent: Co ma #!$%@? bycie sługą do idiotycznego wpisu Sikorskiego? Wygłupił się i tyle. To samo jak jakiś debil z pisu na wizji na żywo poinformował o dostarczeniu Ukrainie migów i później Stoltenberg leciał do Polski na szybko to prostować. I proszę skończ #!$%@? ze ktoś do czegoś nie dorósł bo wpis Sikorskiego świadczy o tym ze typ nie trzymam ciśnienia.
Całe szczęście, że o ile polskie społeczeństwo ma nastawienie raczej służalcze, to polski rząd podejmuje wyzwanie i stara sie prowadzić własną polityke, jakkolwiek im by to nie szło.


@ruski_agent: Fajnie że jak w 39 prowadzili własna politykę i jakie wyzwanie podjęli albo w 44 rozdupcając stolicę ( ) Szanuję dzisiejszych polaków że nie są chętni lecieć w pierwszym szeregu z szabelka na Moskwę ¯\(ツ)_/¯ Sikorski
@G4SHI: Wielka POLSKA zaczyna się liczyć!!! one one. Tylko pytanie z której strony?, ten kraj się już rozpada na wszystkich płaszczyznach i dobry zagraniczny PR nam nic nie da.
@Phenom85: typowa Polska bipolarka albo chlew obsrany gownem albo wielka Polska moze skończ żyć w świecie binarnym bo chyba cię nie zaskoczę, ze ta twoja bańka to co najwyżej wirtualna rzeczywistość
@G4SHI: Chyba się typie trochę odkleiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To Ty wysnułeś jakieś dzikie teorie o tym że Polska zaczyna się liczyć na arenie międzynarodowej, to się zapytałem z której strony?
Nigdy nie napisałem że Polska to chlew obsrany gównem, tu zawsze było #!$%@? ale stabilnie tyle że przestaje być stabilnie.