Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skeeto666: wejdź na Oponeo i poszukaj jakiś z indeksem C klasa opory toczenia i B klasa przyczepność na mokrej nawierzchni.
  • Odpowiedz
@skeeto666: Nie Nokian chyba ze zjezdzisz je w rok bo szybko zaczynają pękać. Na polskim rynku większość to szajs z ich nowej fabryki w rosji. U mnie w firmie najlepsza scieralnosc ma Barum. Jest jeszcze turbopremium z michelina crossclimate
  • Odpowiedz
Z zimowek Nokian polecam, mega dobra przyczepność na śniegu ale tu się nie ma co przejmować trwałością bo do marca mięsko się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skeeto666 znam kogoś, kto używał i sobie chwali. Zbierają też dobre opinie od użytkowników i nie mam na myśli Oponeo czy Ceneo, gdzie wszystkie opony mają dobre opinie, a wypowiedzi użytkowników na Wykopie czy Pepperze. Myślę że na Twoje potrzeby w sam raz.
  • Odpowiedz
@Krzemol: uzytkowales takie? Cenowo wychodzą spoko 1100 za komplef


@skeeto666: Mam już drugi komplet w drugim aucie. Jedyne zastrzeżenie (w internetach też o tym pisali) że trochę gwiżdżą na mokrym xD. Faktycznie w obecnym aucie to słyszę. A tak to imo bardzo ok i do dupowozów już raczej nie będę się bawił w dwa komplety.
  • Odpowiedz