Wpis z mikrobloga

@Looker2k: Nie ma ale jest w mieście na targu u jednego handlarza pas akrobatyki do zakupu który pozwala szybko się przemieszczać skacząc, bardzo usprawnia to rozgrywkę.
Akrobatyki również można się nauczyć w 3 rozdziale w przystani łotrów za 2pn, jednak 2 rozdział trochę trwa.
Według mnie warto kupić nawet jak kosztuje te 500 golda, więcej dasz bezdomnym i innym menelom hajsu w Archolos.
Hajsu i tak tyle się zdobywa że nie
jakas taka tania mikstura szybkosci z krotszym dzialaniem?


@Looker2k: zasadniczo system teleportow + wozy sa dosyc wygodne

a pod koniec gry polecam po prostu marvin mode i latanie na f8
@Looker2k: @Wimix21: jak już jesteśmy przy akrobatyce, polecam pewien trick: trzymanie wciśnięte jednocześnie klawisze A D i Skoku naraz, wtedy postać tak jakby nie kończy animacji skoku (nie robi tego fikołka) zaczynając animację kolejnego skoku, dzięki czemu możemy robić tzw "żaba mode", wtedy nawet wychodzi to szybciej niż miksturka speeda.
@Looker2k: potrawka szybkości, ale gdzie ją znaleźć to ci nie pomogę, wiem napewno, że jest dostępna od początku w grze. Zaglądaj do każdego handlarza a napewno znajdziesz (patrzyłbym w pierwszej kolejności u alchemików, bo wydaje mi się, że oni mogą to mieć). Jest tania w wytworzeniu bo wymaga tylko zębatego ziela, dowolnego mięsa i dowolnego warzywa.