Wpis z mikrobloga

Mirki, czytając ten wpis robicie sobie przysługę bo daje on wam radę która może Wam bardzo pomoc. Nie dajcie się namówić na psa. Ja na fali tych wszystkich memów że hehe pies i ojciec po tygodniu naprawiają razem auto kupiłem córkom psa. Wybrałem model najłatwiejszy w obsłudze, mały, ale mądry i z włosem by nie gubił śmierci. Do tego mam dom z ogrodem. To najgorsza decyzja w moim życiu, brzydzi mnie za każdym razem jak sra a potem włazi na kanapę, wnosi brud do domu, sika jak tylko kogoś wita z radości, sika i sra po domu mimo mat (a do niedawna nie chciał w ogole tego robić na dworze). Obrzydlistwo i dramat. Córki i żona zachwycone wiec nie mam jak się go pozbyć - ale szczerze nie polecam, nie słuchajcie psiarzy. Ostrzegam. Serio. #psy #zalesie
  • 21
  • Odpowiedz
@popik3: Jeszcze tylko jakieś 15 lat i z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a no i nie zapomnij że nie zostawisz samego na dłużej niż jakieś 8h. Jaka rasa?
  • Odpowiedz
@popik3: właśnie dla takich baranów jak ty w schroniskach są ankiety czy jesteś wystarczająco odpowiedzialny, żeby chociażby chomika przygarnąć.
  • Odpowiedz