Wpis z mikrobloga

Gdyby Marcoń był czysty to sam jeszcze by do tych badań dopłacił, bo mając papierek od lekarza, zamknąłby mordę całemu internetowi i stał się serio bohaterem młodych chłopaków w kontekście sylwetki, wizerunkowo by dostał kosmiczny boost. A on twierdzi, ze za kilkadziesiąt tysięcy mu się nie opłaca XD Każdy natural na jego miejscu naszczalby do kubka stojącego na stole zeby zamknąć wszystkim mordy
#famemma
  • 8
@Telo7: Naturalem napewno nie jest, ktoś kto ma minimalne pojecie wie to na starcie, ale wkrecajac kit promuje naturalna kulturystyke i dbanie o siebie wsrod dzieciakow z tiktoka, ktore sie zniecheca jak sie dowiedza ze trzeba sie wspomagac zeby miec taki wyglado
No ale ja to wszystko wiem, całe życie spędziłem na sportach siłowych, mówię tylko, ze gdyby był jakimś freakiem genetycznym (mimo wszystko zdarzają się jakieś anomalie i chore progresy raz na kilka milionów ludzi) to udowodniłby to przy pierwszej okazji, to ze nie idzie w to natychmiast to gwiżdż do własnej trumny
@Telo7: Nie jest czysty. Sam brałem lekki ze sterydami kiedyś i koleś wygląda jak ich wszystkie skutki uboczne zebrane do kupy nawet na plakacie ogłaszającym swoją walkę jego oczy wyglądają w pewien sposób taki dość mocno czerwony w charakterystyczny sposób do tego skóra i zachowanie. Temu dzbanowi od ładowania już się zaczyna łeb sypać dla tego jest tak chwiejny zapewne odnośnie Fagaty