Wpis z mikrobloga

@Caracas: no tak, kilku ukraińców, którzy uciekli z ojczyny aby pływać z polakami na stateczkach świadczy o całym narodzie. #!$%@? od ciebie onucą na kilometr.
  • Odpowiedz
Wystarczająco długo pracowałem na statku z Ukraińcami by mieć o nich wyrobione zdanie ;)


@Caracas: Dziękuję za te niezwykle rozbudowane badanie na reprezentatywnej grupie ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spinor: Oficerowie z Ukrainy przed wojną stanowili spory % liczny zatrudnionych osób na statkach w żegludze międzynarodowej. Byli spokojnie w top 10 pod względem liczby zatrudnionych osób
  • Odpowiedz
  • 5
@Caracas haha, od razu wiedziałem że to jakies Urban legend spisane ku pokrzepieniu serc, tak jak te historyjki o babciach które strącały drony słoikami ogórków i wytruwały całe oddziały wroga częstując ich zatrutymi kanapeczkami xD

Zjedzą Cie za ten post mireczku. Przyszykuj się na solidna porcję raka. Ja osobiście doceniam ten wpis. To dobrze ze sa jeszcze ludzie którzy mają odwagę zadawać niewygodne pytania. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@daeun: Dokładnie. O Ukrainie można pisać tylko dobrze, bardzo dobrze albo wcale. Prawda jest drugorzędną wartością
  • Odpowiedz