Wpis z mikrobloga

no ale wiadomo że wy takie bzdury piszecie żeby pokazać jacy to wy nie "twardzi" no i żeby każdy wiedział że wy nie "ruska onuca"

@jadezagranice: nie sądzę, by większość chciała cokolwiek udawać czy się popisywać; po prostu niektórym szybko włącza się myślenie plemienne - czy to polityczne, czy wojenne i odczłowieczanie drugiej strony bez kszty chęci zrozumienia
wiem, że to przekracza wasze zdolności intelektualne ale ten na trawie to też jest człowiek


@jadezagranice: który przyjechał na teren drugiego kraju go pobić xDDD a potem będzie: no dowodca mi kazał strzelac do tego domu, przykro mi ze akurat byla tam twoja rodzina. Ale wyrozumialy kolega z wykopu szybko wybaczy w czyimś imieniu, bo przeciez tak szlocha
a co jeśli jest serio niewinny, nic nikomu nie zrobił i od początku próbuje się wykręcić, ale za odwrót dostanie właśnie "kulę w łeb"?


@jadezagranice: Ale co kogo to obchodzi. Jego życie ma wartość tylko dlatego że można wymienić go za Ukraińca.
a co jeśli jest serio niewinny, nic nikomu nie zrobił i od początku próbuje się wykręcić, ale za odwrót dostanie właśnie "kulę w łeb"?


@jadezagranice: Jest żołnierzem obcego państwa które pogwałcając wszelkie prawa cywilizowanego świata napadło na wolną i niepodległą Ukrainę więc jest bezsprzecznie agresorem. Co do kulki w łeb to wolałbym być wolny niż zniewolony ¯\(ツ)_/¯

nie znacie w ogóle sytuacji a już wydaliście na niego wyrok


@jadezagranice: