Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie, otwórz okna, wpuść tlenu do pomieszczenia i zobacz


@wujasniacz11: a mi się wydaję, że pomarańczowy płomień był właśnie wtedy jak mocno wiało i okno było uchylone
  • Odpowiedz
ale wiesz, że na rachunku płacisz za KWh gazu a nie za m3? Co miesiąc wiliczaja kaloryczność gazu

Jeden, jeden jedyny komentarz który ma wartość w tym wpisie.


@Zablokowane_konto: @bystrygrzes:
a teraz proszę o informacje, skąd wiecie jaką kaloryczność ma gaz który jest dostarczany do was skoro licznik jest wyskalowany w m3? No bo chyba nie wierzycie w zapewnienia dostawcy, że jest tak jak podaje, prawda? ( ͡
  • Odpowiedz
@ksiak: Kalorycznosc masz na rachunku. I jesli zmienia ci sie kolor na kuchence to porownaj sobie rachunki z roznych miesiecy. Tam bedzie zapewne rozna wartosc.

Oczywiscie mozesz nie wierzyc sprzedawcy i zbadac kalorycznosc sam, chociaz podejrzewam, ze w umowie masz zapis jaka moze byc minimalna jak i maksymalna - zapewne tez w tych normach sie mieszcza :)

Twardosc wody i zawartosc nieczystosci tez badasz co miesiac czy im wierzyc? A co jak licznik oszukuje o 5%? zuzyles 995 litrow a placisz za 1000
  • Odpowiedz
Kalorycznosc masz na rachunku. I jesli zmienia ci sie kolor na kuchence to porownaj sobie rachunki z roznych miesiecy. Tam bedzie zapewne rozna wartosc.

Oczywiscie mozesz nie wierzyc sprzedawcy i zbadac kalorycznosc sam, chociaz podejrzewam, ze w umowie masz zapis jaka moze byc minimalna jak i maksymalna - zapewne tez w tych normach sie mieszcza :)


@bystrygrzes: właśnie o tym pisałem. Wiesz, widząc jak działają te instytucje, mam prawo im nie wierzyć. Założenie miernika kaloryczności we własnym zakresie nie zmieni nic. Musiałoby to być dopuszczone w umowie a jak dobrze pamiętam - nie jest. Zatem mierzyć sobie możesz i tyle, nic z tym potem nie zrobisz. Dokładnie tak jak z prądem. Jak się coś stanie z licznikiem i przyjdzie nagle za duży rachunek to Ty się z tym bujasz a rachunek i tak musisz zapłacić.

Twardosc wody i zawartosc nieczystosci tez badasz co miesiac czy im wierzyc? A co jak licznik oszukuje o 5%? zuzyles 995 litrow a placisz za
  • Odpowiedz