Wpis z mikrobloga

@KiiK6: 15stego to już było po ptokach :) Ja mówię o przedsprzedaży 9tego i tego, że czytałem tutaj, że ludzie w sobotę zamawiali tj. 10tego w jakichś elektromarketach.
Próbowałem dzwonić na infolinię, to ten ich konsultant jakiś dziwka, nic nie wie, "no przecies telmin nie miną", "codziennie wysylamy ajfony", "nie wiem cy som na magazynie, cy nie". xD
Po co w ogóle trzymać kogoś takiego po wybraniu opcji pytanie dot. zamówienia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wizun: tylko weź pod uwagę, że w media markcie jak masz "niedostępny" telefon, to nie można go zamówić, ja zamówiłem, a i tak nie dostałem, a są ludzie, co niby stacjonarnie dostali od ręki

Też dzwoniłem na infolinię, ale rozmowa z nikim mija się z celem, bo jest jak napisałeś XD
@KiiK6: Jakbyś zamówił 10tego to byś miał.
Ja specjalnie do roboty wcześniej przyszedłem wtedy, żeby spokojnie na dupie móc sobie zaklepać to mi serwery zapchali. A taki był kwik, że drogo, nie biere, przegieli.

Nie miałbym z tym problemu, gdyby nie dawali takich absurdalnych widełek czasowych, to już lepiej jakby było napisane 5.10, a jakby wysyłka poszła 30stego to ja odebrałbym to na plus. A tak skoro dziś nie ma, to
No i wysłane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym razem dhl zamiast ups więc dojdzie do domu, bo pacany z ups mi zawsze wrzucają brak odbiorcy..