Wpis z mikrobloga

Ale dziś nostalgłem, pierwszy mój MacBook, zawsze wolałem pro mimo, że air przewinęły mi się przez ręce. Między nimi był jeden 2013 13’ retina, nigdy więcej małych komputerów jako głównych (jako dodatkowy oczywiście bardzo chętnie).

15 lat różnicy między mini

#macbook #apple #mac #macos #komputery #laptopy #starekomputery
Lordon - Ale dziś nostalgłem, pierwszy mój MacBook, zawsze wolałem pro mimo, że air p...

źródło: comment_1664129773IsNKIaq9z8zR5lVjqECxBj.jpg

Pobierz
  • 11
@Lordon: Na mak szrocie nie pograsz w gierki haha. Brak profesjonalnych ( specjalistycznych) programów.

Kompy z Windą miażdzą tego maka. Większa uniwersalnośc jest Windowsa. Cena /jakość na minus dla maka .

Za taką cenę co oni chcą za maka to kupi się 2 x wydajniejszy sprzęt na windowsie.
Bo u appla płacisz za znaczek który nic nie wnosi, tylko pieprzony fame...

Ty jesteś ograniczony @Lordon

Windows ani mac nie są idealne.
@Lordon: Mój "Mid/Late 2007" pomimo słusznie zasłużonej emerytury też nadal działa i ogólnie ma się dobrze. Niezawodny sprzęt, a biorąc pod uwagę ile różnych rzeczy na nim zrobiłem, to chyba też mam do niego jakiś tam sentyment. Bo nawet po wymianie na nowszy sprzęt nie miałem jakoś ochoty się go pozbywać.
@DyskretnyNonsensLustra: A poco miałbyś się pozbywać? Serio wspólne siedzenie po nocach, klikanie w klawisze #!$%@? się i cieszenie ze coś wyszło jest warte dla ciebie 300-400zl? Bez sensu, żadnego mojego sprzętu nie sprzedaje z sentymentu wlansie bo jak miałbym teraz posprzedawać co niektórzy rzeczy dostałbym takie grosze ze aż szkoda to sprzedawać, a wartość sentymentalna jest dla mnie 10 krotnie wyższa niż takie pieniądze