Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem team PC, ale już dawno PC odszedł w zapomnienie i ostatnio naszła mnie chęć wypróbowania w końcu konsoli. Wybór padł na Xbox Series S z racji iż nie posiadam TV 4K, więc series X odpada bo nawet nie wykorzystam potencjału tej konsoli, a nawet nie wiem czy mi się spodoba. Dlaczego X? Zawsze mnie korciło zagrać w Forze a na PC nie było mi dane.
Do sedna. Jeżeli nie uda się kupić na promocji (aktualnie najlepsza cena za nówkę 1190 zł) to celuje w używkę z gwarancją. Wstępnie rozejrzałem się na olx i alledrogo, i widzę ze za 1000zl idzie dostać z 2 padami oraz gwarancją. Oczywiście w grę wchodzi jedynie wysyłka za pobraniem bo nie mam zamiaru jeździć na drugi koniec Polski żeby w Pcimiu Dolnym kupić od kogoś konsoli, wiec co można wywnioskować z samych zdjęć? Jak się nie naciąć?
Ten dysk ~350 GB pewnie na wiele nie pozwoli, więc jakiś godny polecenia nie za miliony monet?

#xbox #xboxseries #xboxseriess
  • 8
  • Odpowiedz
@exyvL: mam podobnie, zawsze grałem na PC i konsole za te ich 30fps olewałem. No ale wyszedł next gen i komp się kurzy. Teraz po robocie sobie spidermana odpalę czy cuś i nawet nie chce mi się kompa włączać. Chyba sprzedam w #!$%@?
  • Odpowiedz
@exyvL z tym dyskiem USB 3.0 warto dodać, że można z niego odpalać tylko starsze gry z Xboxa one, te najnowsze które mają oznaczenie "x/s" trzeba odpalać z wewnętrznego.

Ale da się z tym żyć, w końcu mówimy tu o nowej konsoli za 1000zł, więc wiadomo że trzeba się pogodzić z małymi ustępstwami.
  • Odpowiedz