Wpis z mikrobloga

@damw: lego robi wszystko bym kupił tą barracudę w końcu. W stacjonarnym dostałem ten woreczek vip piratów. Ten GWP jest boski i chyba go chcę a ta barracuda ciągle za mną chodzi yyyy pływa xD.
Nie widziałem konkretnego info kiedy. Powtarzam tylko to co wyczytałem
lego robi wszystko bym kupił tą barracudę w końcu


@FightingCookie: no to szykuj 1500 cebulionów. Aż z ciekawości spojrzałem na alledrogo i ostatnio sporo ich poszło po 1500-1550. Dobrze sie składa, że mam ich chyba 6 w szafie xD

Chyba od 1.10


@hoppek: thx
@damw: to trochę zabawne bo od już miesięcy lukam na ceny i tak nie jest źle aż. na allegrolokalnie taniej a na olx najtańsze znikają oferty to tak do 1300 max a te wyżej stoją i stoją oferty i nie znikają za bardzo.

Nawet jest jedna sztuka tańsza z warunkiem odbioru osobistego. To że ich na allegro sporo to inwestorzy, jeden z nich to sklep z zestawami lego w którym osobiście
na olx BAR'a'smute za 1050-1250 mozna znalesc lekko ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@d0n_chich0t: nie patrzyłem ile kosztuje na OLX, ale pewnie możesz mieć rację

@FightingCookie: to co teraz leci to zapasy magazynowe w sklepach lub "inwestycyjne zestawy". Ale przecież zaczną się za chwilę kończyć i cena pójdzie w górę - dokładnie tak samo jak było z 21310 - on w końcu zaczął latać po 1800-2000.
flaga jest tańsza niż nogi ludzika ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fizzly: no ale kurde bez jaj. Białe nogi jak ostatnio szukałem na BL to po 1.8 pln się kupowało...
@damw: no za chwilę to oceniam do końca roku bezpiecznie jeszcze kupię za ludzkie pieniądze. Jakby ktoś nawet za 1200 teraz mi się trafił z odbiorem osobistym blisko mnie to bym pewnie nawet w nocy po ten zestaw jechał ( ͡º ͜ʖ͡º)
A z grubszych zestawów tylko na barracudę poluję więc luzik i chyba kutra z bricklink chociaż jego jeszcze pewien nie jestem - bo go