Wpis z mikrobloga

#kononowicz #konon #szkolna17

POSZUKIWANY filmik jak Kononowicz kupuje balerony, kiełbasy i cały kawał boczku na stoisku od jakiegoś rolnika i paluchami te kiełbasy mu tam przerzuca ( _)

zdaje się, że w tle przewija się struś a film jest autorstwa Meksyka/Fiodora

#!$%@? mnie strzela, bo wszędzie szukam i nie ma tego filmu
  • 8
@GoopyaPeezda: To chyba inny film. Ten, na którym przymierzali hełmy i major kupował kiełbasę, był kręcony na jakimś targu staroci, ale był też film, jak Kononowicz robił zakupy na stoisku mięsnym na zwykłym, miejskim targu. Przynajmniej tak mi się wydaje. Zachowywał się tam jak kiełbasiany ekspert, wszystko chciał pomacać i stestować. Później chyba jeszcze na jakimś innym stoisku uprzykrzał ludziom życie.
@Bananowy_Kochanek: nie wiem gdzie to było, ale kilka stoisk stało i faktycznie mógł tam kupować obok też ciasto jakieś, ale clue filmu była transakcja kupowania mięsa, gdzie łapami tykał wszystko, przekładał kiełbasy na stole i kazał sobie zapakować cały boczek, bez krojenia
@cukierman: no tereny znam ale mysle, ze to ten film gdzie kupowal mieso a potem zamiast polozyc brudna kase na tacke na kase to polozyl na wage. Lipa, ze mu w ryja nikt nie dal. Innego filmu nie kojarze a ja tam czesto lazilem jak jeszcze krag byl i znajomi sprzedawcy tylko go kilka razy widzieli z czego chyba tylko ten film go nagral na zkupach.

Zreszta tam bylo prawie wszystko