Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć w pracy mam taką jedną panią #milf która cały czas mnie zaczepia , ociera sie "przypadkiem" , poprawia sobie przy mnie cycki i ubiera się dość wyzywajaco ( w lato shorty mega krotkie) Często ubiera bluzki z dużym dekoltem a ja oczywiście lubię sobie zerknąć, wiem że pewnie to widzi ale nic mi nie mówi xD. Mało tego codziennie praktycznie piszemy na whatsappie , nie tylko o pracy i to ona rozpoczyna konwersacje . Różnica wieku duza bo 14 lat ale kręci mnie fest . Może jestem #!$%@? i mi się wydaje bo nie miałem jeszcze dziewczyny ale czuję ze to coś więcej niż tylko przyjaźń . Myslicie ze warto iść w stronę romansu ( nie wiem czy można to nazwać romansem jeśli ja jestem wolny i ona też) z #milf i zaangażowac sie czy może skupić się na rówieśniczkach? #pracbaza #praca #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632e2e39bf45688ad590f7d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
Właśnie. Pogadaj z nią o tym i spróbuj na fwb się umówić. Może po prostu lubi męską atencję i schlebia jej, że się młodszym podoba, a może równie dobrze mieć ochotę na Ciebie. Jak się uda, to baw się dobrze w układzie FWB, przed pierwszym związkiem w sam raz Cię podszkoli. Tylko się nie zakochaj jak ostatnia ciapa.
  • Odpowiedz