Wpis z mikrobloga

Obejrzałem nowy vlog z #reprezentacja . Pamiętam jak przed EURO siwy bajerant organizował atmosferkę, każdy się śmiał że festyn, jednak potem chłopaki wychodzili na mecze i zdawali się trawę gryźć,wyniki może tego nie pokazywały ale była po prostu przyjemność z oglądania ich gry. Aktualnie nie potrzebujemy żadnych kabaretów na reprezentacji, bo w roli selekcjonera jest najgrubszy obok Lotka polski stand-uper ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? i to jest fakt, grubas to jest największy obecnie atmosferić tej reprezentacji. Jak w 2016 był Jędza, w 2018 Peszko, w 2021 wyjątkowo się obyło bez (a Sousa ponoć nawet meczy ekstraklasy nie oglądał- nie śmiem twierdzić że obecna sytuacja pokazuje że tam po prostu nie ma kogo oglądać) to teraz największym Atmosfericiem jest selekcjoner. Gość co sobie karierę budował 20 lat temu, jak połowa ekstraklasy biegała po prokuraturach, zdobył sensacyjnie majstra z Zagłębiem, potem mu kilka meczy wyszło w u-21 (ale nie oszukujmy się- piłka młodzieżowa to jak 3 liga polska, tam po prostu rzeczy się dzieją *pozdro #tetrycy). Sousa miał tą bajerę, na odprawach, konferencjach, w przerwach- może zachował się na koniec jak śmieć ale chłopakom nieźle dmuchał w żagle. On był tym nowym nauczycielem, co ktoś usłyszał że lepiej mu nie podpadać bo kosa i każdy na lekcjach się starał i siedział cicho. Czesio to ta stara rumba od plastyki, co każdy miał ją w dupie i robił co chciał na lekcjach a jej zdanie się nie liczyło kompletnie. Tragicznie gramy. Po EURO za Sousy odpalcie sobie skrót meczu z Angolami- pierwsza połowa była pod nasze dyktando. Może wyniki nie sprzyjały, może #!$%@?ł z Węgrami, ale za to chłopaków motywował. Nawet jak brał kogoś z ekstraklasy, Kozłowskiego na przykład, gościa wpuszcza na Hiszpanów na EURO, najmłodszego zawodnika w historii i Kacperek pyk cyk rajdzik. Może nie powoływał Szymańskiego, co wywołało dyskusję w mediach ale dzisiaj chyba znowu musimy sobie powiedzieć, zwłaszcza po meczach z mocniejszymi (2x Belgia i Holandia) - Seba w takich meczach znika.

Polski beton nigdy nie dorówna zagranicznej szkole trenerskiej. Mecz z Holandią, sytuacja z vloga. Czesiu krzyczy: "wiemy jak będą grać, wiemy jak my potrafimy grać, grajcie z otwartą głową". No #!$%@? najwyraźniej nie wiemy. Pamiętacie co Sousa przed czy w trakcie meczu ze Słowakami mówił? Gość przewidział dokładnie jak Słowacy budują akcje i wręcz powiedział jak stracimy bramki. Nie twierdzę że Czesiu nie prowadzi jakiś dokładniejszych odpraw i analizy, ale czy na pewno łaczy nas piłka nie wstawiłaby do vloga jakiś takich tekstów tylko po to by wybielić selekcjonera, żeby nawet częściowo wina przechodziła na słabszą dyspozycję reprezentantów? Wydaje mi się że główna część analizy jest przerabiana na grillach u Stanowskiego, a pozostałą część Czesiu traci na podróże, bo czasem serio to się wydaje że robi w 12 dni dookoła świata, idzie w maksa oglądanych spotkań reprezentantów i nic z tego nie wynika, ale pod publiczkę bo Sousa jeździł tylko na Lewego. Czasem wiele wynika z obejrzenia meczu z odtworzenia, różne kamery, różne ujęcia, można zobaczyć więcej. Ale grunt że na starcie można było już powiedzieć że robię coś lepiej od bajeranta, bo koledzy z #kanalsportowy się czepiali akurat o to.

A dodajmy jeszcze do tego otoczkę 711. Ciągłe brnięcie w niepamięć, jednocześnie wspominając wyjazd do Jastkowa 25 lat temu i wygląd kobiety co sprzedawała mu lody- przecież reprezentanci mają internet, widzą co się dzieje. Wojna z Jadczakiem, który w ostatnim okresie ma zajebistą dziennikarską passę. Nie wspominając już o dziennikarzach stricte sportowych- o ile blokowanie takiego Jacka Kurowskiego jeszcze można uznać że no dobra, dawał niewygodne pytania to znajdźcie kogoś kto uważa Tomasza Ćwiąkałę za famazoniarza i nie liczy się z jego zdaniem- iść na wojnę z Ćwiąkałą i blokować go to jak w latach '80 iść na wojnę z papieżem w Polsce. To z góry pokazuje że Czesław, jakim fachowcem by nie był i jak bardzo by kanał sportowy nie napędzał jakim to jest fachowcem to najzwyczajniej w świecie nie trzyma ciśnienia. Oczywiście nie twierdzę że Czesiu jest do #!$%@? teraz- to byłaby głupota totalna. Wszystko jest uzależnione od Mistrzostw, być może akurat jakieś tąpnięcie nastąpi, z meksykiem na farcie coś wpadnie a Messi dostanie sraczki od arabskiego żarcia i jeszcze wyjdziemy (po 30 latach) z grupy. Wtedy cofnę moje słowa, posypię głowę popio... piaskiem bo popiołu z racji braku węgla w Polsce nie ma i przeproszę że się myliłem. Ale póki co, jak nam nie wyjdzie z Walią jutro to jednak w chierarchii selekcjonerów Cześka będę widział gdzieś w okolicach yyyy Zibiego i Brzęczka, a dokładnie to pod nimi, bo już wyniki ma póki co od nich słabsze.

Jednak nadzieja umiera ostatnia, mam nadzieję że w grudniu ktoś mi tu napisze "ale #!$%@?łeś durnoty", a Polska 3 raz w historii wróci z medalem MŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tego sobie i wam życzę.

#mecz #pilkanozna #711
michalxd21 - Obejrzałem nowy vlog z #reprezentacja . Pamiętam jak przed EURO siwy baj...

źródło: comment_1664009726FWFiVl3BTjqSnMpXU4bR9J.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@michalxd21: Przecież te wszystkie odprawy przedmeczowe można skrócić do "No panowie oni są lepsi, my jesteśmy słabsi, ale jak spróbujemy to może będziemy mieć szansę". Chłop wychodzi do grupki grających w najlepszych ligach i rzuca tekstami jak do piłkarzy jakiejś Stali Mielec, to się potem dziwić że motywacji nie ma.
Normalny trener pewnie by powiedział że jesteśmy lepsi i jak się skupimy to izi meczyk, nawet jeśli to nie prawda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@FerdekM: dobra #!$%@? Rosja to nie Brazylia dawać #!$%@? HEHE.

Ale im pan powiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Polskiej reprezentacyjnej i klubowej to widzę inny problem. PZPN panicznie boi się kogoś spoza układzików. Jakiś zagraniczny? Uuu panie, Beenhakker był i co zrobił? Pierwszy awans na Euro w historii, #!$%@? Portugalii u siebie, zespół potrafiący coś odwrócić. To mu wytykali, że meczów na, żywo nie ogląda. Jakby to był 1920 rok i nie istniała taśma filmowa. Wtedy, za Holendra, to dopiero była motywacja. Wojtkowiak nakrył czapką Ronaldo jak chciał. Smolarek, który kopał się po czole w różnych dziwnych klubach, w reprezentancji #!$%@?ł jak dziki. Matusiak sobie przestawił van buuytena jak jakiegoś leszcza na orliku. Wtedy wystarczyło daleko wykopać i któryś z naszych zawsze powalczył. A teraz? Lewandowski powalczy, bo on umie, komu się będzie chciało to powalczy, ale jak trener wystawia takie beztalencia jak glik czy krychowiak, to wiadomo, że im się nie
  • Odpowiedz
@FotDK: no zmienił się prezes, Sousa do niego niechętnie, Kulesza jak widać też do ludzi spoza układów niechętny i przy pierwszej okazji opluł nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michalxd21: spoiler: nie przeczytałem całości. Nie wiem jak Ty, ale ja szczególnej przyjemności z oglądania meczu ze Słowacją nie odczuwałem. Rozumiem pogarde dla Czesia, bo to żenujące że taki człowiek jest selekcjonerem. Ale tutaj zawsze była #!$%@?, a okolice euro 2016 to błąd w matrixie
  • Odpowiedz