Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #stomatologia , pomóżcie. Okazało się, że jak zeszło znieczulenie to po kilku godzinach poczułem że zrobiony ząb ma taką malutką ostrą wypustkę z boku ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie jest to ukruszenie tylko nierówna powierzchnia, co zrobić? Teraz nie będę miał możliwości przez najbliższy tydzień żeby iść do dentysty, można to jakoś spiłować lekko albo posmarować czymś?
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mavelleyn: do dentysty, nie kombinuj samemu. miałem to samo jakiś czas temu - moja dentystka wyjechała na urlop po zrobieniu mi zęba. Poprawkę zrobiłaby mi za darmo, ale musiałabym czekać trzy tygodnie as wróci. Wytrzymałem dwa dni i zrobiłem gdzie indziej, 50zl
@SkrytyZolw: właśnie chodzi głównie o dyskomfort, mógłbym iść dzisiaj - tylko ciężko ogarnąć żeby ktoś przyjął, a jutro jadę na wakacje zagranicę więc chodzi mi jedynie o tymczasowe zlikwidowanie dyskomfortu xd
@Mavelleyn: cóż... no to tak jak pisałam, możliwe że to jest materiał łączący tkanki zęba z wypełnieniem, który się #!$%@? i może gdzieś jakaś jego resztka się utwardziła. Takie coś odpadnie po podważeniu tego paznokciem. A jak to źle opracowane wypełnienie to tylko wizyt u dentysty rozwiąże ten problem :D