Wpis z mikrobloga

@AleToNieJa: ps now zostało teraz wchłonięte do PS+, o ile dobrze pamiętam, to do najwyższego tieru, plus jest taki, że normalnie bez kombinowania z zakładaniem kont na inne regiony to działa w PL.

No i faktycznie RDR był w tamtej usłudze, ale nie wiem czy do końca, czy już wcześniej został usunięty.
@Lookazz: no właśnie według tego co piszą do 17 października można ograć ( plus znajomy powiedział że jak się doda do biblioteki to nie usuwają ) sprawdzę jutro na konsoli i dam znać. Plus nie wiem jak to wygląda z moim tureckim koncie xd ale na pc nie widziałam
plus znajomy powiedział że jak się doda do biblioteki to nie usuwają


@AleToNieJa: no to znajomy nie wie co gada - tutaj masz streaming, więc gra znajduje się na serwerach Sony i z nich jest odpalana.
Zresztą streaming czy nie, ta usługa jest jak każda inna tego typu, w tym gejpas, więc jak się skończy umowa z wydawcą na dany tytuł, to możesz mieć dodaną grę do biblioteki, zainstalowaną nawet, ale
@Lookazz: hmmm no on mówił w przypadku rdr2 ale pewnie to nie robi żadnej różnicy xd. Mi brak czasu też koliduje dosyć bo dwójkę przechodziłam na spokojnie kilka miesięcy po kilku podejsciach i dopiero na kwarantannie się udalo
@AleToNieJa: sprawdziłem, z poziomu konsoli normalnie znajduje grę, tak jak pisałem.

Może w niedzielę albo poniedziałek sprawdzę RDR1, jak mi się spodoba, to zepnę poślady i przejdę xD
@AleToNieJa: streaming jest dostępny na PS4 i PS5, więc nie powinno być problemu. Nie wiem jak jest ewentualnie teraz z odpalaniem takich gier na PC, bo na premierę usługi w PL tego nie było, ale może już działa, bo teraz jak odpalałem RDR to miałem info, że streamować można też na PC.