Wpis z mikrobloga

A tak btw, komu będziecie kibicować w drugiej kolejności poza Polską? Normalnie kibicowałbym Włochom ale pod ich nieobecność będę wspierał Serbów. A wy?

#mecz
  • 36
  • Odpowiedz
@Raspa: Pamiętam że w FM 19 wymiatał praktycznie w każdej karierze, to był jeden z najlepszych talentów, po tym co zrobił na Mundialu U-20 w Polsce widać było że coś z niego będzie i wtedy właśnie w Salzburgu zaczęła się jego kariera
  • Odpowiedz
@Raspa: U mnie najprawdopodobniej wychodzi na to, że będę kibicował Francji (Benz, Tchou, i być może pojedzie Cama z Mendym), Brazylii (Vini, Eder i Rodrygo), Belgii (Thibaut i Eden), Chorwacji (Luka), Urugwajowi (Fede), Niemcom (Rudiger) i ewentualnie jak ktoś pojedzie z Hiszpanów.
  • Odpowiedz
@smialson: odkąd weszli do Serie A to ich lubiłem a potem przyszedł De Zerbi i zakochałem się w jego stylu. A do tego paka murzynów z Duncanem, Babacarem, Princem Boatengiem, Bogą a oprócz nich Sensi, Berardi, Ferrari, Pol Lirola. No i zostałem do teraz z tą drużyną i zostanę na dłużej.

No i kilku zawodników wcześniej było jak Pellegrini, Sime Vrsaljko, Acerbi, Missiroli, Zaza I tragikomiczny Defrel
  • Odpowiedz