Wpis z mikrobloga

@milymirek: Kisnę z argumentów nacjoli i konfiarzy w kontekście tego że kilka milionów Polaków siedzi za granicą i też nie są tam wszyscy świeci bo chleją, notorycznie łamią przepisy drogowe a kibole robią graffiti i prężą się na swoich turniejach
Mamy jakieś wyjście ? Może wariant niemiecki i ściągnijmy se Arabów albo Turków i będą się lać w kilkuset osób na plaży albo tworzyli struktury mafijne
  • Odpowiedz
@milymirek: Te dane pochodzą z tego samego badania, które mówiło, że najbardziej nietolerancyjne są młode Polski. To się poniekąd zgadza - nie od dziś wiadomo, że u nich przeważają sympatie Lewicowe.
  • Odpowiedz
@milymirek: standardowo najbardziej racjonalni wyborcy konfy, którzy po prostu nie wiedzą jak to wpłynie na kondycję naszego kraju - na zachodzie Europy sprowadzenie niepracujących "uchodźców" odbija się czkawką i nadwyręża budżety, ale z drugiej strony Ukraińcy bardziej podobni są do nas, a nie jakichś leserów na pontonach.
Wyborcy PO cnotliwi i postępowi jak zawsze. Ostatnią parę gaci oddaliby uchodźcom (czyli co teraz modne). Z tym, że to nie ich gacie tylko
  • Odpowiedz
@milymirek: To jest badanie, które zostało wykonane na próbie 1000 dorosłych mieszkańców Polski. Błąd wynosi około 2 punktów proc. dla całości. A teraz oszacujcie, ile mogło być wśród nich wyborców lewicy (lub Konfederacji), ile wynosi błąd i co są warte te słupki. To samo dotyczy młodych kobiet.
DW: @Okcydent
  • Odpowiedz
@Andreth: Ja tam mam tylko przeczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oko.press to słabe źródło, no ale jak się zgadza:
https://oko.press/mlodzi-polacy-niewrazliwi-lekkomyslni-konserwatywni-a-polki-panorama-plci-w-sondazach-oko-press/

Dokładniej: na KO kobiety głosowały nieco częściej niż młodzi mężczyźni (28 do 20 proc.), a na Lewicę nieporównanie częściej (15 do 2 proc.). Elektoraty Polski 2050 i PSL były za to nieco bardziej męskie.


Ale to już się dziś śmiesznie czyta

Troska kobiet o „obcych” kontra męskie
  • Odpowiedz
To jest badanie, które zostało wykonane na próbie 1000 dorosłych mieszkańców Polski


@Andreth: #!$%@? warta próba statystyczna, niereprezentatywna dla populacji, albo nawet większej próby.
Niemniej jednak, na lewicę (z własnych obserwacji) głosują w większości młodzi ludzie, przeważająco kobiety. Czyżby zazdrość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p.s. tak - moje obserwacje są również gówno warte
  • Odpowiedz