Wpis z mikrobloga

#lodz #dell #pracbaza

Pracował ktoś w Dellu w Łodzi?
Każdego tam przyjmują i jak z warunkami?
Alienware też tam skaldaja czy tylko biurowe?

Poskładał bym komputerki tak dla fanu przez kilka miesięcy.
  • 16
  • Odpowiedz
@xmadesio: Alienware też, ale w Łodzi tylko desktopy, workstacje i serwery. Notebookow jakby co nie użyczysz.
No i jak lubisz składać komputerki, to fun możesz mieć jak trafisz na odpowiednią linię, na której będziesz je skłądał od A do Z zamiast dokładania pojedyńczego komponentu, no ale to w dłuższej perspektywie kwestia Twojego skilla.
  • Odpowiedz
na której będziesz je skłądał od A do Z zamiast dokładania pojedyńczego komponentu


@Rapidos: Pojedyncze elementy to po miesiącu by mi się znudziły :/
No nic trzeba próbować, może się trafi na fajną linię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xmadesio: zależy na co trafisz itp. Ja mogę opowiedzieć jak to wygląda na inboundzie, bo przez jakiś czas tam na wózku robiłem. Czy każdego, teraz tak. Brakuje w ch ludzi, nadgodziny są trzepane prawie zawsze. Ale obiady i śniadania tanie plus można kupić po przecenie laptopy czy inne sprzęty della
  • Odpowiedz
@xmadesio: Zagłębie magazynów na Widzewie. Słaby transport. Autobus pewnie jakiś jeździ, ale jeśli chciałbyś przesiąść się np. z pociągu no to z buta jest z pół godziny. Zwiedziałem rowerem, jest ścieżka – ok, ale przystanków nie widziałem. A dużych firm sporo od 20 lat. Najbliższy tramwaj to są okolice Obi. Bardzo daleko. Także polski prowincjonalny: standard chcesz pracować – musisz kupić grata. W – do niedawana – trzecim polskim mieście. W
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poludnik20: słaby transport? Lepszy niż na Janowie np xD dwie linie autobusów, plus 2 linie tramwajowe. Za dellem przystanek pkp olechow jakiś tam. 72 jeździ średnio co 25 minut w tygodniu
  • Odpowiedz
@betalokaj stojąca są 2 przerwy jedna krótsza druga dłuższa A jak chcesz do kibelka to Cię lider musi zastąpić na stanowisku.Przynajmniej tak było jak ja pracowałem.Materials czyli ludzie od odkładania towaru do budowy kompow mieli trochę więcej luzu.To było 10 lat temu nie wiem jak jest teraz
  • Odpowiedz