Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
#!$%@? mnie co wszelcy ludzie, którzy myślą że sobie znajda porządną dziewczynę z dobrego liceum xD.

Tymczasem jedna z mojej okolicy, która chodzi do jednego z najbardziej prestiżowych liceów w mieście wojewódzkim, na humanistyke xD, ale to inny szczegół. Ma za chłopaka gościa, który sepleni xDDD. Kilka dni temu jak wracała z nim busem to chetnie on opowiadal o niej jak lubi byawic się po alkoholu, a pozniej poszli razem do jego domu, prawdopodobnie wiadomo na co ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciekawe kogo to przyszła żona ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Sytuacja 2: juleczka, która rok temu która zerwała z chlopakiem i zaczęła zarywac do jednego typa a później do mnie, ale gdy nic sie nie udalo to wróciła do niego. Tydzien temu widziałem jak sie wtulala w niego i jak to niby bez niego nie może żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodam jeszcze że jest z mocno katolickiego domu, ojciec organista, a ona tez wielka katoliczka ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jak widzicie Mireczki nic nie jest pewne i nie ma co nigdy komuś ufać w 100 procentach, bo ludzie sa fałszywi niezależnie od płci. Różnica jest jednak taka że dużo czesciej mężczyźni idealizują kobiety, bo mieli z mniejsza iloscia do czynienia niz kobiety z mezczyznami. Natura.

#blackpill #redpill #przegryw #tinder #badoo
  • 27
@Light_Of_Revolution: I teraz pomyśleć o wszystkich mirkach, którzy się żenią w okolicach 30-stki, którzy nie mają żadnego pojęcia o tym co robiła ich żona w przeszłośći ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak sobie o tym pomyślę to musi być dramatyczne, wręcz paraliżujące. Poznajesz "wybrankę" swojego życia, ideał cichej myszki z dobrego domu ze wsi, a okazuje się, że 5 lat temu nałogowo zaliczała ONS z mokebe i była
@Light_Of_Revolution: Nr 1. Kiedyś jak poznałem takiego jednego "znajomego" to on zapoznał mnie ze swoimi kolegami i specjalnie ci jego koledzy wyciągali na dwór gościa, który o dziwo był wysoki, ale brzydki jak nie wiem co plus chciał mieć kolegów więc "pożyczał" a dokładniej dawał pieniądze itp itd żeby go lubili a każdy na niego lał. Była taka laska, która była zaliczana przez każdego z tego towarzystwa a potem to ten