Wpis z mikrobloga

Czy i jak można zgłosić sprawę przeciwko rządowi polskiemu do jakiegoś Sztrasburga czy coś? Bo Prezydent i Premier obiecali mi węgiel i to po taniości a ja nawet nie mogę kupić prawie dwa razy droższego niż był ze strony PGG, spędzam na próbie kupna dużo czasu z cała rodziną i marnuję prąd i to nie jest eko. 3 kąkutery i trzy telefony, we wtorki i czwartki i oczywiście mój bezcenny czas na tym łez padole. Wydaje mi się że coś mi się należy, bo od tego kraju dostałem tylko depresji i nerwicy.
P.S. Roxi Carbon dla zasięgu, treść nie powiązana z obrazkiem.
#pytanie #pis #bekazpisu #pgg #wegiel
t.....m - Czy i jak można zgłosić sprawę przeciwko rządowi polskiemu do jakiegoś Sztr...

źródło: comment_1663927504bTpP6hMQH2TAyZW5ZSXnqe.jpg

Pobierz
  • 10
@asbuild: Jakie rozdawnictwo? Czy ja coś chce za darmo? Zostałem wprowadzony w błąd przez najważniejsze osoby w państwie czyli prezydenta i premiera. Nie mamy miejsca na składowanie od razu kilku ton ekogroszku i zawsze kupowaliśmy na dwa rzuty.
@tylkoocosspytam: Nikomu nic się nie należy "Wydaje mi się że coś mi się należy, bo od tego kraju dostałem tylko depresji i nerwicy.'' Ile ty masz latek ze wierzysz w pierdoły które mówią rządzący ? Jak wspomniałem kto miał łeb na karku ten kupił węgiel już przed wakacjami a jak ktoś rządzącym wierzył to ciekawe jak daleko w swoim życiu zajdzie ...