Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Doleginho: spójrz na to z lepszej strony - przynajmniej masz przykład jak zdobywa się bordo - zjadając w dyskusji takich małych przygłupów jak ty, którzy później muszą się silić na dystansik i coś co w podstawówce można by nazwać ironią ;)
  • Odpowiedz
@Gamxx: Czemu ma mnie boleć twoje bordo? Wytłumaczę mój komentarz zatem: twoje zachowanie idealnie pasuje do postawy przypisywanej wykopowemu bordo, miłość do panien w .jpg i te sprawy - to bym bardziej podkreśliła niż twoje bordo, "lol" :)
  • Odpowiedz
@Gamxx: Napisałeś coś mądrzejszego niż " z------m tekstem aż mnie sprowokowałeś" albo "raczej nie znasz się na świecie, w którym istnieją kobiety oprócz twojej mamy" "idź spać" i w końcu "zjadając w dyskusji takich małych przygłupów"? No błysnąłeś chłopie swoją dorosłością. Jesteś hipokrytą w c--j Panie...
  • Odpowiedz
@Lymha: jaka miłość? podoba mi się, i w------o mnie typowe dla mirków p---------e, że fotoszop, botoks, 2/10 would not bang, bo było po prostu wyciągnięte z d--y. no tak, nie będę prostował nieprawdy, bo ktoś mnie posądzi o to, że pasuje do bordo, ja p------e :3
  • Odpowiedz
@Gamxx: Nie klnij tak, nie wypada w rozmowie z kobietą, nie wypadasz najlepiej. Możesz bronić obrazka w internecie, ale po co obrażać kogoś?
  • Odpowiedz
@Gamxx: już kończąc ten nasz spór

Myślisz że te wszystkie fotomodelki nie są poprawiane w photoshopie ?

Nie, serio, przecież na samym jutubie jest milion filmików z tego jak wyglądają takie sesje i ile w tych modelkach jest urody a ile fotoszopki
  • Odpowiedz