Wpis z mikrobloga

Sporo tanich RTX wpadło. Bardziej pokoparkowe niż od prywatnych graczy. GPU to GPU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do ofert tańszych niż w wpisie
https://docs.google.com/document/d/1u12Jml5NMOHXRdaM8Y4R-CpvetmTfRP6B_axL5xaoWE/edit?usp=sharing
Link do FAQ:
shorturl.at/itE78

Tag do obserwowania #gpuacl #gpupricebot
wcaleniealtbordogupiexd - Sporo tanich RTX wpadło. Bardziej pokoparkowe niż od prywat...

źródło: comment_1663868726LElQkvyD6rphjJFFnP7f51.jpg

Pobierz
  • 13
Pytanie mam, mam chęć złożyć kompa za jakis czas do grania w gry na ustawieniach graficznych wymagających skorzystania z karty graficznej na 80-100%. Jaka będzie różnica w kupnie używanej karty graficznej do gier, a karty używanej do kopania kryptowalut przez rok lub dwa. Będzie mniej wydajna, będą wieksze spadki fpsów, szybciej się będzie grzała, czy raczej będzie to nie zauważalne w zwykłym graniu na ustawieniach wysokich-ultra?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ukradli_mi_spacje: jeśli to dobra oferta to można zaryzykować, karty w koparkach z reguły działają w dobrych warunkach, no tylko ciągle. Ale też to nie tak że każda padnie po miesiącu. Najlepiej jak trafisz coś żeby miało trochę gwarancji :P nigdy w sumie nie wiesz czy ta droższa niby-nie-z-koparki nie jest i tak pokoparkowa xD
@Ukradli_mi_spacje: jak gosc dbal to zadna. Jedynie trzeba sprawdzic wentylatory i termopady czy nie sa do wymiany. Jak gosc nie przegrzewal to bedzie chodzic dlugie lata (tego nie zweryfikujesz). Ogolnie to z racji tego ze jest sporo a niektorzy sie wpakowali pod koniec. Olałbym wszystkie karty bez LHR (starsze modele) i skupil sie raczej na tych ktore maja chociazby ze 3-6 miesiecy gwarancji (a powinny byc i takie z 12) bo