Wpis z mikrobloga

#!$%@?, w tym notino to mam już ze 300 zł zamrożone. Anulowali dwa zamówienia na lejtonka. Na stronie pokazuje, że nie ma już tych próbek, a za 30 minut już sa. Fajny system.

#perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: nie wiesz co to prawdziwa tragedia. Ja wczoraj znalazłem w legitnej perfumerii Balenciagę Pour homme 100 ml za 400 zł. Mówię niemożliwe, ale zamówiłem. Dzwonią dziś i mówią że zbili flaszkę. I teraz nie wiem czy to pech (Korki w tych flaszkach są luźne bardzo) czy też się skumali że za tanio wystawili i mnie okłamali.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: o kurka to aż tyle xD nie no ja tylko 2 sobie wzialem, bo nie wiedziałem co to, a szum był spory na tagu. Cieszę się, że nie wzialem więcej, bo nie mogę nuty. Za te cenę jeszcze ok, ale nigdy bym nie dał tych 12-13zl/ml
  • Odpowiedz
@Tigermass: w sensie, jak przyłożysz nos do ręki, to #!$%@? trochę brudem. Na fragrze/parfumo piszą, że pachnie mrokiem, ciemnością i inne takie, ale mi to #!$%@? brudem, z tym, że w powietrzu tego nie czuć i wtedy kozacko pachnie.
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: mi przypomina(o ile nie myle nazwy) armafa cdn. Jest trochę przyjemniejszy, bo nowej zwierzęcy(albo jak ty to nazwales brudny). Chociaż moja różowa zareagowała na niego "wow, super zapach".
  • Odpowiedz
@alvaro1989: ja dorwałem Xerjoffa Cruz del Sur II za 663 i jak dostałem paczkę to w środku był Oesel bo źle mieli w systemie i teraz czekam na zwrot kasy. Dylana też mi oczywiście anulowali więc w ciągu 3 dni anulowane 2 zakupy xD
  • Odpowiedz