Wpis z mikrobloga

Miałem na sobie garnitur trzy razy. Na komunii, na studniówce znajomej i na chrzcie dzieciaka innej znajomej. W cholerę niewygodne i czułem się jak pajac, starając się wyglądać jak człowiek dla kogoś.


@goblin21: Dobry garnitur jest wygodny, a to, że większość polaków nosi średniej jakości, źle dopasowane i w ogóle wszystko nie tak jak trzeba to inna sprawa. Taki garnitur to faktycznie zło, bo zraża do noszenia.

  • Odpowiedz
@parasolki: #rozowypasek to pisze? Jednak muszę się zgodzić. Dobry garnitur jest wart swojej ceny, bo po prostu jest wygodny. Dla mnie dużo wygodniejszy niż gruby materiał jeansowy. Co do wyglądu to już zależy od tego czy nas interesuje co inni pomyślą. W oczach dresa uznania nie uświadczysz.
  • Odpowiedz
@pogop: no co się dzieje? odpicowują się i zostają gejami? JKM krypto-lewako-hipno-wampir wysysający po cichu prawilność zmienia ich w homosie?!

To miałoby sens. 3000 lat p.n.e. narodził się zwiastun prawilności, ale został ugryziony przez wampira-lewaka-alfę i od tego czasu musi polować i wysysać prawilność z kucy, żeby nie stracić swojej i nie stać się lewakiem. Jako, że ma potęgę prawilności i podstępne mroczne moce lewactwa, potrafi indoktrynować ludzi [lewacka moc]
  • Odpowiedz
@goblin21: to co pisali poprzednicy. Dobrze dobrany garnitur jest spoko.

Ale dawniej garnitur nie był formalnym ubiorem. Dawniej frak był na uroczyste okazje, a garnitur był bardziej codzienny. Teraz codzienny jest styl business-casual. Jeżeli chcesz wyglądać elegancko, ale nie chcesz zaczynać od garniturów to polecam skompletować następujący zestaw:

- koszula, dobrze, żeby była dobrej jakości, do 100 zł możesz spokojnie coś
  • Odpowiedz
@Robol: Nawet gdyby, to i tak nie mam gdzie w garniaku chodzić :D Do roboty przecież w nim jeździć nie będę, a to jedyne miejsce gdzie udaję się nie licząc wizyt w marketach po zakupy.

Dzięki za dobre rady :)
  • Odpowiedz
@goblin21: aha i dobra rada. Nie kupuj nigdy koszul z krótkim rękawem. Kupuj koszule z długim i podwijaj rękawy jak będzie za gorąco :)

Koszule z krótkim rękawem są dobre, nie wiem, na plażę albo dla napakowanych ziomków z Warsaw Whores.
  • Odpowiedz